Jump to content

Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Welcome to Matrica.LV

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Toggle shoutbox Čats Atvērt čatu jaunā logā

@    should. : (20:18)

@Šķiedra ieej dc/skype

@    Foxtrot : (19:53)

:yao: https://twitter.com/...201093520355328

@    Kubiks : (19:30)

@Style* Varu palīdzēt

@    Style* : (19:17)

Vajag vienu cilvēku jb csfo

@    Kubiks : (18:24)

LUL, webhosts palīdz pewdiepie. Man uz emailu atnāca xdd https://prnt.sc/lujwy7

@    Foxtrot : (18:04)

Pareizi vien darīja. Lai tie teroristi liek rotājumus mierā!

@    maxell : (17:51)

Spoiler

@    maxell : (17:51)

Spoiler

@    Foxtrot : (17:47)

:yao: https://www.youtube....h?v=OKCz4iFZDP4

@    maxell : (17:45)

@Foxtrot sveiks pupsix

@    Foxtrot : (17:44)

Sveicināti

@    rushline* : (16:33)

Es nonemu dislike jb baby

@    pankuksh : (16:26)

@Šķiedra man/

@  Middnes : (15:59)

@Šķiedra man

@  Devilishh. : (15:56)

:yao:

@    Šķiedra : (15:46)

Kuram ir pieejas uz matricas YT?

@    laijuu : (15:34)

Yelli

@    Fizz `s : (15:21)

@Kriksons Kas bija pa kdiem 7 gadiem (?)

@    Fizz `s : (15:21)

@Kriksons Iepriek bija Justin Bieber Baby :D

@    Kriksons : (15:15)

Rewind 2018 pats dislaikotakais video YouTube!!!!

@    Podarok : (15:14)

labojam to tagad

@    Podarok : (15:14)

JBGO ir diezgan daudz bugu/nevajadzīgu lietu

@  foreverzz : (14:29)

TM__Parvaldnieks :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@    Lācis : (14:29)

@TM__Parvaldnieks tas jau hnc

@  foreverzz : (14:28)

@Magone ir

@    TM__Parvaldnieks : (14:26)

. https://www.facebook...18673455654560/

@    Lācis : (14:24)

@MAIZE Lacis

@    MAIZE : (14:23)

Maize?

Mz?

Linolejs?

@    TM__Parvaldnieks : (14:07)

@rushline* sori, bet visheteroseksuālakā persona matricā esmu Es xD

@    Eddy : (14:03)

Sveiki resnie. :yao:

@    Magonīte : (13:40)

@foreverzz Ir j'a

@  foreverzz : (13:26)

@Magonīte tev discord ir?

@  foreverzz : (13:25)

Magon pm

@  foreverzz : (13:24)

tad iedod skype paradisu kas tur ar to cs ir

@  foreverzz : (13:23)

@Magonite ?

@    rushline* : (13:17)

Tapec, ka es hetero (: Kapec tu, Virgo, vispar ar Mani ta runa?

@    Young Ha3E : (12:35)

@MAIZE RESNIS :yao:

@    Young Ha3E : (12:35)

@TM__Parvaldnieks im offended :(

@    TM__Parvaldnieks : (12:21)

@Šķiedra Ok

@    Šķiedra : (12:14)

@Podarok man ir csgo, nāc @DC public roomā

@    Podarok : (12:12)

man nekas neatnāca, sķiedra

@    Podarok : (12:12)

ir kāds online ar CS:GO?

@    Šķiedra : (12:07)

@podarok, es tev vakar sms nosūtīju, viņi to darija 2 reizes

@    Magonīte : (11:47)

@Kubiks Es arī :P

@    Kubiks : (11:26)

@MAIZE un vienu special pāri eju :pedomeness:

@    Kubiks : (11:26)

@Magonīte Es no tel raksti, neapbižo mani :c

@    Magonīte : (11:20)

Tiltu*

@    Kubiks : (11:15)

Salām*

Bilde

Foxtrot - Labs Vai Slikts?

#MMGA

• Lūdzu ielogojieties, lai atbildētu
14 atbildes šajā tēmā

Young Ha3E

Young Ha3E

6-6-6

• Radošais Guru
  • PipPipPipPipPip
  • 301 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Ha3E
  • MC nick:Ha3E
  • Pieslēdzies: 12d 9m 39s

Izveidots Pirms nedēļas

question-mark.jpg?1471959548

Pēc Podaroka aicinājuma tiek izveidots šis topiks kurā, jūs lietotāji drīkstat un ir ļoti vēlams izteikt savu viedokli par mūsu Adminu Palīgu - Foxtrot. Par to kā viņš ir "uzvedies" un pildijis savus pienākumus, cik noprotu šajā topikā Foxtrot'am nav tiesības nevienam likt warn punktus par teikto. Vēlams teikt, tikai patiesību, neko neslēpjot, izsakat visu kas ir uz sirds. Ja ir vēlme kakāt, tad droši kakājat (neaizmirstat tualetes papīru :yao: ). Lūgums, nekomentēt lieki vai arī netaisīt čatu, vai atbildes uz cita rakstīto, šī topika temats ir Foxtrot, neviens cits.

Es tad nu laikam sākšu pirmais:

Manuprāt, Foxtrot ir pelnijis, gan žagarus, gan dāvanas. Visiem ir savi kritumi un kāpumi. Viņš kā Adminu palīgs un kā cilvēks sevi ir pierādījis vairāk kārtēji un ne tikai ar savu aktivitāti. Manā skatījumā, viņš ir diezgan sakarīgs cilvēks, kam rūp un interesē matricas labklājība, un viņam ir atbilstošs amats. Protams, neiztikt arī bez kakāšanas no viņa puses, bet tas viss ir attaisnojams ar to ka nevajag cilvēku provocēt uz kakāšanu. Kā saka, dots devējam atdodas. Redzu, ka viņš atrod kopīgu valodu ar katru no lietotājiem kas pēc tā lūdz, viņš apzinās sava amata prasības un pienākumus un neesmu redzējis/pamanijis ne vienu vietu kur viņš "slinkotu" vai nedarītu to kas viņam ir jādara tikai tapēc ka šeit sarkanie ir tik pat bieži kā ziemassvētki gadā. Vai padzīt viņu no statusa? Šaubos vai tā būtu laba ideja. Thats all folks! 

• 7

TM__Parvaldnieks

TM__Parvaldnieks

Pirmā Salauztā Sirds

• Lietotājs
  • PipPipPipPipPip
  • 421 ieraksti
  • Pieslēdzies: 37d 22h 32m 35s

Izveidots Pirms nedēļas

Neredzu viņu kā personu, kas varētu labi reprezentēt lietotājus, domāju, ka adminu palīga statuss ir atbilstošs viņa personībai.

• 1

MAIZE

MAIZE

Es sāku dažiem patikt

• Administrācija
  • PipPipPip
  • 147 ieraksti
  • CS 1.6 nick:MAIZE
  • Pieslēdzies: 116d 3h 40m 50s

Izveidots Pirms nedēļas

fox ir viens no viss aktīvākajiem cilvēkiem forumā, ar diezgan stipriem uzskatiem un personību.

no sākuma viņš likās perfekts cilvēks šim darbam līdz ''pēc maniem uzskatiem'' status viņam iekāpa galvā un sāka domāt, ka ir labāks par mums kā arī sāka apcelt citus lietotājus, bet darbu viņš izdara.

• 4

tenor.gif?itemid=5970993

Nanomachine

Nanomachine

Kur es esmu?

• Lietotājs
  • Pip
  • 1 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Nanomachine
  • Pieslēdzies: 1h 57m 52s

Izveidots Pirms nedēļas

Personīgi man nebija labi ar foxtrotu, viņš man nepatika un viņam nepatika es. Bija iemesli kad man gagog, bet bija vairāki gadījumi kad viņš bija pārkāpis savu admina robežu īpaši ''nubblo laikmeta'' laikā, kad spēlēja ar citu niku, nublo, citu balss toni un atļāvies darīt ļoti daudz ko. Par adminu rīcību nevar es daudz pateikt, kā jau iepriekš minēts par mūsu attiecībām. Bet nu protams nedrīkst arī tādas lietas atstāt nepateiktas, kad notiek orāla diarreja ar skaistiem lamvārdiem man virsū par manu deģenerāciju, idiotismu, utt.. Bet par to var ļoti ilgi runāt. Ceru ka notiks mazāk diarrejas no viņa puses un vairāk normālas atbildības. 

• 3

XFXvThc.jpg

RevengE*

RevengE*

The only easy day was yesterday

• DD2 Admins
  • PipPipPip
  • 119 ieraksti
  • CS 1.6 nick:MATRICA | Revenge
  • Pieslēdzies: 43d 16h 26m 47s

Izveidots Pirms nedēļas

Ja godīgi, sākuma kad fox tika, pa admina palīgu man viņš nepatika bet pagāja laiki un iecepija fujaks.Serverī, un forumā ir viens no aktīvakajiem lietotājiem pieskata spēletajus un dara savu darbu pienācīgi.

• 0

maxell

maxell

Music heals my soul

• Radošais Guru
  • PipPip
  • 42 ieraksti
  • Pieslēdzies: 7d 18h 25m 31s

Izveidots Pirms nedēļas

Neko sliktu nevaru pateikt! Patīk iekost kādam čatā, bet tajā pašā laikā spēj kļūt objektīvs, pievēršot lietām racionālu skatu

• 0

tumblr_old81jgcjH1veydt5o1_640.gif

FireTiger

FireTiger

Sveiki, tas es!

• Lietotājs
  • PipPip
  • 77 ieraksti
  • CS 1.6 nick:LVG2D FireTigeLV
Mr. Fortūna
  • Pieslēdzies: 12d 21h 19m 51s

Izveidots Pirms nedēļas

Nebūtu Fox nebūtu matricas
  • 1

Kronwall

Kronwall

Sveiki, tas es!

• Lietotājs
  • PipPip
  • 81 ieraksti
  • Pieslēdzies: 31d 8h 43m 7s

Izveidots Pirms nedēļas

Pirms gada teiktu, lai atņem statusu, bet šobrīd Foxtrots manā skatījumā ir mainījies (palicis ''maigāks'' pret lietotājiem). Pienākumus pilda labi un ir godīgā ceļā dabūjis savu krāsu un pieejas, tāpēc nedomāju, ka tās ir jāatņem. Tho viena vissliktākā lieta viņā, kas man nepatika ir attieksme pret jaunākiem spēlētājiem serveros. Ir kāds laiks pagājis, kopš esmu bijis serverī vienlaicīgi ar foxu un daudziem spēlētājiem, bet no vecākiem laikiem atceros, ka tiklīdz kāds bez balss lūzuma izmantoja voice chatu, foxtrots uzreiz teica, lai aizver muti u.t.t. Ceru, ka ir mainījies un tā vairs nedara. Ir arī bijušas pāris problēmas savā starpā, bet tā tās arī atrisinātas. Uz šobrīdi neko sliktu nevarētu teikt.

• 0
Pievienotā bilde
Pievienotā bilde
Spoiler

zompu

zompu

assistant to the regional manager

• Lietotājs
  • Pip
  • 39 ieraksti
  • Pieslēdzies: 19d 23h 37m 57s

Izveidots Pirms nedēļas

Mamma teica, ja nav nekas labs sakāms, tad nesaki neko.

• 3

珋疧眅 熤熡磎 豅鑢 塝

star_lord_by_mantinieks007-dcmb8s3.png

jOcdtO6.png

XaDEQyR.png

Magonīte

Magonīte

Sveiki, tas es!

• Konkursu Rīkotājs
  • PipPip
  • 83 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Magonītis`
  • MC nick:Magonis
  • Pieslēdzies: 18d 5h 31m 30s

Izveidots Pirms nedēļas

Kad parādījos šeit vasaras vidū un pirmās reizes satiku Foxtrot, man viņš likās diezgan toksisks un nezinu kā to pateikt īsāk, bet ka viņš domāja ka statuss viņu padara varenu. Tas gan jau bija tikai dēļ manis, jo esmu ievērojis, ka Foxtrot uzvedās ļoti normāli ja viņa priekšā arī tu uzvedies normāli. Viņu noteikti kaitina ja tu speciāli uzvedies kā klauns, un spēj pat aizsvilties, bet savus pienākumus viņš pilda teicami.

• 0

What makes you strong, also makes you vulnerable.

Posted Image

should.

should.

Believe you can and you're halfway there

• Administrācija
  • PipPipPipPipPip
  • 362 ieraksti
CS 1.6 Knife Cup #1
  • Pieslēdzies: 89d 13h 51m 23s

Izveidots Pirms nedēļas

Cik atceros viņš vienmēr savu darbu darīja atbildīgi un laicīgi. Nenāk prātā neviena situācija, kad bija kaut ko atstājis pusceļā vai vispār atteicies palīdzēt (es runāju par sakarīgām lietām). Runājot par attieksmi pret citiem - daudzi saka, ka stājoties augstākā amatā viņš mainījās un blā blā, bet nu dažus gadus jau Foxu pazīstu, vienmēr bija tā, ka daudziem kādam kaut ko ieteica, bet citam mēdza arī aizvērt muti, manuprāt, tas ir normāli. Nesaskatu neko tādu rupju vai neadekvātu, bet nu jā, dažreiz pret iesācējiem varētu arī maigāk, ne visi ir tādi "pro"  :)

• 0

Pievienotā bilde

Pievienotā bilde

Mamba

Mamba

Es sāku dažiem patikt

• Lietotājs
  • PipPipPip
  • 178 ieraksti
  • Pieslēdzies: 46d 11h 24m 31s

Izveidots Pirms nedēļas

No hate ,bet neliekas jau sis dirsa lisana ? :D 

fujaks ar savu raksturu :yao:

• 0

RushFuck*

RushFuck*

this ain't no HALO

• Lietotājs
  • PipPip
  • 53 ieraksti
  • Pieslēdzies: 8d 7h 24m 22s

Izveidots Pirms 5 dienām

Es sākšu mambas izteicienu : Neuzskatu ,ka tā ir dirsā līšana" uzskatu ,ka arī par sarkano kādu un citiem augstāk stāvošiem lietotājiem vajadzētu kadreiz izveidot tādu postu. Diezgan korekti ir aprakstīt lietotāju domas , lai izsaka savas domas katram nepatiks ,bet vajag lai sadzird arī lietotājus : tapat ,ka gobzems pieverš lielu uzmanību veletājiem" nohomo.

Fox. Cik esmu bijis matricā foxtrots ir bijis aktīvs ,ka arī HA3E minēja , katrs ar saviem kakšiem.
Ja lietotāji saprotās korekta valodā tad tadā pašā arī viņš runā.
Ir bijuši kašķi , bet nu cerams bus vis okay.
Piemerots amatam. Postus ari vajag.
Pa cik tema nav aizverta es vel izpaudos.

Laboja phenomenal, Pirms 5 dienām.

• 0

ALAND3KO

ALAND3KO

Pirmā Mīlestība

• Lietotājs
  • PipPipPipPip
  • 273 ieraksti
  • CS 1.6 nick:AIM*ALAND3KO
  • MC nick:I LIKE TURTLES ;)
  • Pieslēdzies: 28d 1h 26m 59s

Izveidots Pirms 5 dienām

Anyway visiem ir bijuši strīdi vai hate uz Foxtrotu, tagad pat turu īkšķus, lai Fox nākotnē neko sliktu nepasaka man kautko tādu "2 latviešu valodas stundas+gramatika" :D zinu, ka uz joku to saki un saproti to, ka man māte ir krievu tautības sieviete, kurai pagrūti runāt latviski, kaut tu to tagad pirmo reizi dzirdi :). Kad esi kļuvis par Admina palīgu, visi(varbūt daži ne) sāka baidīties tevi, "ne uzkakāt tev for fun, ne kādu pasūtīt na* , tiks tā vai šā sodīti. Daudz maz oldschool čīteri pārstāj lietot palīgrpogas, jo saprot, ka no Foxa nepaslēpsies xD izņemot jaunos čīterus, kam viss pajāt like sergey!
Kā visi minēja, tu esi ļoti aktīvs forumā un neesi nevienu topiku palaidis garām, kas ir pierādījums tam, ka ne velti tevi pieņēma par Adminu palīgu. Pienākumus esi pildījis, vienmēr neatstāji kādu cilvēku, kas lūdza tavu palīdzību LIELS +RESPECT. Par tavu amatu var nepieķerties pat pie tiem uzliktiem wp, jo esam to pelnījuši un nākamrez sapratīsim, ka to raxtīt vai komentēt nedrīkst.

Ko vēl var pateikt par šo visu, Malacis, tā tik turpināt, nepadodies, esi maigāks, un kad izlasīsi visas lietotājas domas par tevi, lūdzams arī ko ierakstīt ;)

P.S Neesu gulējis visu nakti, meybe mans teiktais dažiem nebūs saprotams, soory :(
  • 0

KeiN^

KeiN^

Sveiki, tas es!

• Lietotājs
  • PipPip
  • 82 ieraksti
  • Pieslēdzies: 6d 7h 17m 14s

Izveidots Pirms 5 dienām

Podam ir laiks izveidot topiku, lai atrastu 3 sarkano, kas neko nedarīs, bet šo topiku viņš pats nevarēja uztaisīt? :facepalm:

Kā jau augšā minēja, Ja Foxis te nebūtu, Matrica sen būtu iztukšota, neviens te nebūtu, varbūt vienīgi tie, kuriem statusi.

Foxis ir pelnījis šo statusu, vienozīmīgi.

Visu, ko Foxis sola izdarīt, tiek izdarīts līdz galam normālā laika periodā, nevis 1 + gadu.

Ja tu tēlo muļķi un mēģini Foxim kaut ko sadirst, tad nu pats esi vainīgs, kas notiek tālāk.

Ja tu netēlo muļķi, tad ar Foxi tev būs viss kārtībā.

Ielikšu arī bildi, kas paskaidro, kāds Foxtrot īsti ir dzīve :yao:

thumbnail.jpg

• -1
Pievienotā bilde

0 lietotājs(i) lasa šo tēmu

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Visas tiesības paturam. © MATRICA 2009-2018
Mājas lapas dizains: rsdesigns.lv , Style*

Mājas lapas kods: Podarok, Style*