Jump to content

Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Welcome to Matrica.LV

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Toggle shoutbox Čats Atvērt čatu jaunā logā

@    Foxtrot : (19:53)

:yao: https://twitter.com/...201093520355328

@    Kubiks : (19:30)

@Style* Varu palīdzēt

@    Style* : (19:17)

Vajag vienu cilvēku jb csfo

@    Kubiks : (18:24)

LUL, webhosts palīdz pewdiepie. Man uz emailu atnāca xdd https://prnt.sc/lujwy7

@    Foxtrot : (18:04)

Pareizi vien darīja. Lai tie teroristi liek rotājumus mierā!

@    maxell : (17:51)

Spoiler

@    maxell : (17:51)

Spoiler

@    Foxtrot : (17:47)

:yao: https://www.youtube....h?v=OKCz4iFZDP4

@    maxell : (17:45)

@Foxtrot sveiks pupsix

@    Foxtrot : (17:44)

Sveicināti

@    rushline* : (16:33)

Es nonemu dislike jb baby

@    pankuksh : (16:26)

@Šķiedra man/

@  Middnes : (15:59)

@Šķiedra man

@  Devilishh. : (15:56)

:yao:

@    Šķiedra : (15:46)

Kuram ir pieejas uz matricas YT?

@    laijuu : (15:34)

Yelli

@    Fizz `s : (15:21)

@Kriksons Kas bija pa kdiem 7 gadiem (?)

@    Fizz `s : (15:21)

@Kriksons Iepriek bija Justin Bieber Baby :D

@    Kriksons : (15:15)

Rewind 2018 pats dislaikotakais video YouTube!!!!

@    Podarok : (15:14)

labojam to tagad

@    Podarok : (15:14)

JBGO ir diezgan daudz bugu/nevajadzīgu lietu

@  foreverzz : (14:29)

TM__Parvaldnieks :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@    Lācis : (14:29)

@TM__Parvaldnieks tas jau hnc

@  foreverzz : (14:28)

@Magone ir

@    TM__Parvaldnieks : (14:26)

. https://www.facebook...18673455654560/

@    Lācis : (14:24)

@MAIZE Lacis

@    MAIZE : (14:23)

Maize?

Mz?

Linolejs?

@    TM__Parvaldnieks : (14:07)

@rushline* sori, bet visheteroseksuālakā persona matricā esmu Es xD

@    Eddy : (14:03)

Sveiki resnie. :yao:

@    Magonīte : (13:40)

@foreverzz Ir j'a

@  foreverzz : (13:26)

@Magonīte tev discord ir?

@  foreverzz : (13:25)

Magon pm

@  foreverzz : (13:24)

tad iedod skype paradisu kas tur ar to cs ir

@  foreverzz : (13:23)

@Magonite ?

@    rushline* : (13:17)

Tapec, ka es hetero (: Kapec tu, Virgo, vispar ar Mani ta runa?

@    Young Ha3E : (12:35)

@MAIZE RESNIS :yao:

@    Young Ha3E : (12:35)

@TM__Parvaldnieks im offended :(

@    TM__Parvaldnieks : (12:21)

@Šķiedra Ok

@    Šķiedra : (12:14)

@Podarok man ir csgo, nāc @DC public roomā

@    Podarok : (12:12)

man nekas neatnāca, sķiedra

@    Podarok : (12:12)

ir kāds online ar CS:GO?

@    Šķiedra : (12:07)

@podarok, es tev vakar sms nosūtīju, viņi to darija 2 reizes

@    Magonīte : (11:47)

@Kubiks Es arī :P

@    Kubiks : (11:26)

@MAIZE un vienu special pāri eju :pedomeness:

@    Kubiks : (11:26)

@Magonīte Es no tel raksti, neapbižo mani :c

@    Magonīte : (11:20)

Tiltu*

@    Kubiks : (11:15)

Salām*

@    Kubiks : (11:15)

@MAIZE to toltu uz snow-ice salu netaisiju es xddd. Bet jaunās platformas starp citām sapām

Bilde

Style gone?!

• Šī tēma ir slēgta Šī tēma ir slēgta
28 atbildes šajā tēmā

Šķiedra

Šķiedra

Es sāku dažiem patikt

• MC Administrācija
  • PipPipPip
  • 169 ieraksti
Mr. Fortūna
  • Pieslēdzies: 55d 4h 44m 16s

Izveidots Pirms nedēļas

Sveiki.

2. decembrī, Šķiedras intervijas laikā Administrātors Style izlēma pamest matricu. Pamatojums īss un konkrēts, "zjbal viss, matrica dead". 

Nu te viņš arī parādīja to cik labs administrātors viņš ir mūsu skaistais Style, itkā kaut ko darīt, bet neizskatās ka tas bija kas tāds kas uzturētu matricu. Style noveda matricu līdz dead robežai, tā lūk.

Pēc vairākām telefona sarunām ar Podarok esam izvēlējušies izveidot šo topiku, diemžēl Podaroka in-reallife problēmas atņem pārāk daudz laika lai normāli apsēstos un parunātu ar mums discord, būsim saprotami, taču dzīvē daudz un dažādu problēmu var rasties, mazas vai lielas, Podarok problēmas ir lielākas nekā varētu iedomāties, būsim saprotoši.

Man un Podarok radās šāds kopējs jautājums - Ko matricieši domā par Style? 

Jūs esat laipni lūgti izkratīt savu sirdi par visu kas ir sakrājies galvā par Style, lai mēs spētu izvērtēt ko varētu novērst nākotnē un no kā ir jāmācās.

Tad rodas jautājums - Kādu administrātoru matricieši vēlas?

Es domāju ka gluži nederēs "tāds kurš kaut ko matricā darīs", es palūgšu jums pamatot.

Podarok teica, ka varētu ar Style parunāties un varbūt dot viņam iespēju atgriezties or smth, bet man radās viņam tāds jautājums - KĀDĀ JĒGĀ? Lai matrica stāvētu tukša ilgāk vai te actually kaut kas notiks?  Okay, piedāvāju viņam tādu risinājumu, izveidojam vēl vienu melno statusu taču nosaukums "Tehniķis", jo pats Style teica ka varētu nākt palīgā un ko darīt, bet sarkanais viņš nevēlas būt. -- Jūsu domas par to?

Viens liels un reāls jautājums Jums - kam matricā jānotiek un jādara lai tā būtu +/- great again? -- Par šo, lūgšu jums no sirds izpausties.

P.S. Kaut arī šis topiks ir beztēmā, Podarok teica, ka lieki ieraksti kā #RUSHLINEsarkanais vai +/- heits un nekāda sakara ar topika jautājumiem un saturu Tiks sodīti ar +WP

• 0

^SnicKeR^ BLJE

^SnicKeR^ BLJE

Misters Fortūna

• Lietotājs
  • PipPipPipPip
  • 203 ieraksti
Puzles licējs v2
Mr. Fortūna
1. CS 1.6 Knife Cup #2
  • Pieslēdzies: 45d 19h 26m 10s

Izveidots Pirms nedēļas

lai arī cik smieklīgi nešķistu, ka style bija administrātors... tomēr viņš bija gudrākais un saprotošākais no augstākstāvošajiem BRĪDĪ, kad sajutās kā lietotājs. Kad palika viens. Saprata, ka likt debīlus wp nemaz nav jēga, jo īpaši šitajā dead padarīšanā. Cik daudz tiek solīts un nekas netiek darīts. Viņš viens bez podaroka visu nevarēja izdarīt un ja viņam vēl par to nemaksā, jēga viņam visu vienam darīt?

mz atkal pieņemts dd2 acc = matrica dead dead. Jūs nemaz labāku administratoru nevarat atrast :DDD. Kamēr kikā viss attīstas, šeit tikai visi iet prom. 

Tad rodas jautājums - Kādu administrātoru matricieši vēlas?

Jēga no administratora, kuram būs kaut kādas Moderatora pieejas? 

Gribat sasaukt tautu ar MC? GL.

• 2

PikaChu

PikaChu

Kur es esmu?

• Lietotājs
  • Pip
  • 18 ieraksti
  • CS 1.6 nick:PikaChu
  • MC nick:PikaChu
  • Pieslēdzies: 9d 13h 39m 16s

Izveidots Pirms nedēļas

Par Style neko sliktu nevaru pateikt. ^_^ 

Nav jēgas no sarkanajiem/tehniķiem, jo viņi paši neko nevar uzlabot vai mainīt. Viņiem nav ne atļauju ne piekļuves. 

Nezinu kur ir problēma, neviena adekvāta nav vai uzticības nav pašā komandā kas ar to nodarbojas. To esmu konstatējis sakarā ar csdm. Par vissu parējo man nav komentāru, jo tam nesekoju. :cry:

• 1

MAIZE

MAIZE

Es sāku dažiem patikt

• Administrācija
  • PipPipPip
  • 147 ieraksti
  • CS 1.6 nick:MAIZE
  • Pieslēdzies: 116d 3h 40m 50s

Izveidots Pirms nedēļas

pa style man nav ko teikt visi jau zinām kāds viņš ir utt 

bet par nākošo sarkano nevajadzētu būt tādam kā style tam vajag būt kādam no ilgāk esošajiem biedriem kas saprot un pazīst šī komūna cilvēkus kautvai arī nemāk kodēt vajag kādu kā ryo un lai speciāli dabon kādu profesionālu tehniķi kas spēs kautko izdarīt bet diemžel noteikti ka pa to būs arī jāmaksā.

un tad atkal sanāk ka mūs dirsā izpisa kā vakar? viņš šodien būs diskord vai nē jo hz tu vakar teici būt 8 es biju 8 ar dažiem cilvēkiem kuriem laikai pietiekami daudz rūp kas matricā notiek bdw viens no tiem arī bija style un pats šķiedra kas tik ļoti lepni pateica PŪLKSTEN 20:00 SARUNA AR PADAROKU pat nevareja pateikt ka tomēr viņš nebūs un style bija speciāli jātraucē padaroks lai uzzinātu VAI VIŅS BŪS VAI NĒ JO MES TUPA SĒDĒJAM UN GAIDĪJĀM

EDIT: BŪSIM GODĪGI cs 1.6 MIRST diemžēl vajag kautko jaunu IZŅEMOT MC 

• 2

tenor.gif?itemid=5970993

Kronwall

Kronwall

Sveiki, tas es!

• Lietotājs
  • PipPip
  • 81 ieraksti
  • Pieslēdzies: 31d 8h 43m 7s

Izveidots Pirms nedēļas

1. Es domāju pirms mc nav uztaisīts, tev vajadzētu noņemt MC administrācijas statusu, jo tu pēdējā laikā sāc darīt lietas, kas tev nebūtu jādara.

2. Ļoti labi, ka style ir gone (nosvinēšu to ar picu). 100x jau esmu teicis no paša sākuma ar visām tām style serveru testēšanām, kad vēl cilvēki bija serveros, ka viņš neprot uzklausīt un iegaumēt citu viedokļus. Manuprāt matricai vajadzētu administrācijā cilvēku, kas spēj saprast lietotāju vēlmes och ieteikumus un laicīgi tos veikt, nevis sasolīt vis kaut ko un uztaisīt ''esam galā'' topiku tad, kad vēl nekas nav izdarīts.

Un viss svarīgākais lietotāju nenokaitināšanai līdz foruma pamešanai būtu brīdināšana pirms izmaiņām.

• 1
Pievienotā bilde
Pievienotā bilde
Spoiler

Foxtrot

Foxtrot

Jaunas Mīlestības Meklējumos

• Administrācija
  • PipPipPipPipPipPip
  • 617 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Foxtrot
Puzles licējs v2
CS 1.6 Knife Cup #1
  • Pieslēdzies: 144d 15h 50m 52s

Izveidots Pirms nedēļas

Viedoklis par Style? Perfektu cilvēku nav - katram ir savi plusi un mīnusi. Laika gaitā esmu ievērojis daudz labā, ko viņš ir padarījis un tajā pašā laikā arī slikto, kas, man personīgi, nepatīk viņā, bet tagad netaisos viņu dēļ tā hate`ot.

- - - -

Labs Administrators/Tehniķis ir cilvēks, kuram ir pieejas visam nepieciešamajam, lai tas spētu korekti pildīt savus pienākumus un, protams, arī vēlme ko tādu darīt.

• 0

76561198228184628.png

sig2.jpg

Spoiler

KeiN^

KeiN^

Sveiki, tas es!

• Lietotājs
  • PipPip
  • 82 ieraksti
  • Pieslēdzies: 6d 7h 17m 14s

Izveidots Pirms nedēļas

Style kaa sarkanajam bij lielaka aktivitate neka podarokam. Teiksim, vins menesi paradas 1 reizi , podaroks 1 gada. :yao:

Gribetu redzet Foxtrotu sarkanajos, jo vins to ir pelnijis.

P.s ja podarokam ruupeetu Style vins pats sazinatos ar vinu, nevienam nebutu jazvanas/jaraksta un jainforme vins.

Kamer nebus normali cilveki kas taisa matricu tad pagaidam "nerupji" sakot "ejat pa gaisu "

Stylam pasam tak laika itkaa nav lai kautko taisitu, kada jega vinam pist nervus un lugties lai atgriezas?????????????
  • 0
Pievienotā bilde

Šķiedra

Šķiedra

Es sāku dažiem patikt

• MC Administrācija
  • PipPipPip
  • 169 ieraksti
Mr. Fortūna
  • Pieslēdzies: 55d 4h 44m 16s

Izveidots Pirms nedēļas

1. Es domāju pirms mc nav uztaisīts, tev vajadzētu noņemt MC administrācijas statusu, jo tu pēdējā laikā sāc darīt lietas, kas tev nebūtu jādara.

Lūdzu pastāsti tās lietas kuras es pēdējā laikā daru to ko man nebūtu jādara, gribām zināt tavu viedokli

• 0

JACK VAN DE BEATZ

JACK VAN DE BEATZ

Es sāku dažiem patikt

• Lietotājs
  • PipPipPip
  • 141 ieraksti
  • CS 1.6 nick:JACK VAN DE BEATZ
  • MC nick:MR. Polska
  • Pieslēdzies: 50d 23h 11m 2s

Izveidots Pirms nedēļas

Tā nav tikai Style vaina ka te viss ir dead AF. šeit ir vainīgi abi, jo vainot vienu Style ir viegli.

Saprotu ka dzīvē var visādi gadīties un var arī nebūt laika citām lietām, bet tad kad vajadzēja brauk uz arzemēm ķipa atpūsties tad tam laiks atradās, tas daudz par ko liecina. Ja tev Pod nav laika tad varbūtas iedod kādam visas pieejas kuram ir laiks. Ja jūs šādi turpināsiet tad te nekas un nekad nemainīsies.

Abi divi esat pie tā vainīgi un nevajaga tikai Style vainot.

Kas jādara lai mainītos Matrica uz labo pusi?

Sāciet mainīt atieksmi pret pašu Komūnu un tā lietātājiem un beidziet slinkot.

Sāciet ātrāk taisīt cs go serverus piem surf bhop, jo Latvijā laikam tādu nav.

Un par pašu vebu, es ietu varbūt nedaudz kaut ko pašpikot no citiem, lai nebūtu tas vienmuļas dizain kas jau ir vairākus gadus.

• 3

Pievienotā bilde

TM__Parvaldnieks

TM__Parvaldnieks

Pirmā Salauztā Sirds

• Lietotājs
  • PipPipPipPipPip
  • 421 ieraksti
  • Pieslēdzies: 37d 22h 32m 35s

Izveidots Pirms nedēļas

Lūdzu pastāsti tās lietas kuras es pēdējā laikā daru to ko man nebūtu jādara, gribām zināt tavu viedokli

Neaiztiec wp, Tev tas nav jādara.

Sarkanajam jābūt vecam lietotājam, 100%, Foxtrot, manuprāt, nav īstais - ja viņš mācētu, varētu būt tehniķis, bet ne sarkanis. Sarkanajam jābūt lietotājam, kurš runās, nestāstīs muļķības, ka 90% izdarīts, kad 90% = xp resets, kurš notiks pēc mēneša. Nevar dot sarkanos kā style, tādu cilvēku visi heitos, pat tad, ja daudz darīs, tāpat, tehniķi, ok, bet ne sarkano krāsu.

Tehniķim droši vien ir jāmaksā, nesaprotu, kurš kaut ko darītu bez maksas.

#RUNRUSHLINE

#MAKEMATRICAGREATAGAIN

#RUSHLINE2019

• 2

Young Ha3E

Young Ha3E

6-6-6

• Radošais Guru
  • PipPipPipPipPip
  • 301 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Ha3E
  • MC nick:Ha3E
  • Pieslēdzies: 12d 9m 14s

Izveidots Pirms nedēļas

Tieši šo es nesaprotu, kada jega list cilvekam dirsa un “dot” otru iespeju tikko ka vins aizgaja no komūna un paziņoja to skaļi. Es varetu uzrakstīt eseju par Style, bet no ta nav nekadas jēgas, lai ari cik ļoti tagad gribētos viņam uzkakāt par šo šmuci ko savārijis. Es nesaprotu, kapec vajag sarkano, ja viņam ir basic pieejas un vins nav spejigs neko mainit, uzlabot, iekš serveriem? Podarok attopies vienreiz, ja tev NAV laika kaut ko pašam darīt tad atrodi cilvēku, kas gribēs darīt lietas tavā vietā, mēs lietotāji, kas nu šeit ir palikuši, esam nejau šeit tādēļ ka “gribas redzet ka viss nomirst” vai “labprāt pačakarētu kādam nervus”, bet tādēļ ka mēs gribam un vēlamies redzēt matricu tādā spožumā kā agrāk. Šeit ļoti daudz cilvēki ir darīt griboši matricas labā, nekā gultas priekiem nodoties, griboši. Es piekrītu tam, ka ir nepieciešams tehniķis matricai, bet kas to darītu par velti? Protams ir sava darba fanāti, bet viņus ir grūti pierunat kaut ko sakt darit tava laba. NAV neka tada, ko uztaisot bus cilveku pilns forums, beidzat sapņot par tadu lietu. Viss kas ir jadara ir 1) jāsakārto serveri 2)jāiebāž viņos kaut kas jauns, lai piesaistītu cilvēkus. 3)Tikai tad kad serveri ir sakārtoti un viss strada kā nākas, tikai TAD var ķerties pie jaunu ideju realizēšanas (par mc nerunaju). Nav neka tada uz so bridi kas padaritu matricu great again, matrica IR great, bet viņa ir vienkārši noslīkusi bezdarbībā un slinkumā. Tas kas stradaja pirms 5 gadiem, nestrādās šodien, jo pasaule mainās un progresē katru dienu aizvien vairāk uz priekšu. Tu nevari uzcelt māju ja tev pamati nav sakārtoti. Kā es to šobrīd redzu un apzinos, kā arī, nēšaubos tajā ka neesmu vienīgais, kas šādi domā, kamēr Podaroks nepārkāps to robežu ka baidās un nevēlās dot kādam pilnas pieejas, tikmēr nekas nekustēs uz priekšu. Jā, piekrītu arī maizei, ir nepieciešams kāds sarkanais kas būtu kā “matricas seja” jeb cilvēks, kas runā un ieklausās cilvēku viedokļos, jo ja tev patīk spēlēt pieņemsim tikai JB, tad tu nemaz nezini kā lietas darbojas un notiek CSDM. Komūns ir kā dzīvs organisms, ja neklausi ko viņš saka un vēlas tad nebrīnies ka šim gals ir īss. Ja man ir jānosauc administrācijas kandidātu, tad es atteikšos no savām balstiesībām, jo tas Podarokam pašam ir jāizvēlas. Piedāvāju arī vēl vienu variantu - Podaroks izvēlas kandidātus (vispirms ar šiem cilvēkiem aprunājoties, vai vēlas), un mēs matricā uztaisam vēlēšanas, par ko pati tauta vairak nobalsos, tad tas arī sēdēs sarkanajā tronī. Viss ir atkarīgs no tevis paša Podarok. Do this and see yourself at the top, or blow this and see this place in a worse place than right now.
  • 4

^SnicKeR^ BLJE

^SnicKeR^ BLJE

Misters Fortūna

• Lietotājs
  • PipPipPipPip
  • 203 ieraksti
Puzles licējs v2
Mr. Fortūna
1. CS 1.6 Knife Cup #2
  • Pieslēdzies: 45d 19h 26m 10s

Izveidots Pirms nedēļas

nez vai par šo būs wp, whatever, bet heals arī nobruka, jo Administrācija bija švaka, bet bija, bet Īpašnieks neko nedarīja un nevienam pieejas nedeva. Rezultātā viss, kas tur tagad notiek - heal nodiršana čatā ''šitā miskaste vēl nav aizklapēta?'' Bija pat izveidota aptauja, cik ilgi vēl pats hosts pastāvēs. Same story here

http://prntscr.com/lqoqos

• 1

#13 Guest_tominshh__*

Guest_tominshh__*
  • Guests

Izveidots Pirms nedēļas

Liels respect stylam, pēc manām domām, pārtūlkoja pusi matricas, kad ieiet main logina, nerāda nekādus krievu tekstus, viss precīzi iztulkots, cik zinu serverus ar sačinīja, bet jūs pat paldies nevarējāt viņam pateikt, nav brīnums kad viņš aizgāja. Pēc manām domām bez īpašnieku klātbūtnes nekas nenotiks, var redzēt viss pamests novārtā tāpēc tauta šeit jauna nebūs.
  • 0

maxell

maxell

Music heals my soul

• Radošais Guru
  • PipPip
  • 42 ieraksti
  • Pieslēdzies: 7d 18h 25m 31s

Izveidots Pirms nedēļas

Par Style* runājot... Manuprāt, atklāts čalis, kuram piemīt viena slikta īpašība - lielība. Tā ir kā cilvēka vājība! Visādi savādi neuzskatu viņu par "sliktāko iespējamo" 

• 0

tumblr_old81jgcjH1veydt5o1_640.gif

Magonīte

Magonīte

Sveiki, tas es!

• Konkursu Rīkotājs
  • PipPip
  • 83 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Magonītis`
  • MC nick:Magonis
  • Pieslēdzies: 18d 5h 13m 14s

Izveidots Pirms nedēļas

Style kā cilvēks un kā administrators nebija slikts. Nezinu kā bija tikko kā matrica atgriezās pēc sergeja, bet cik es esmu ievērojis, Style ir bijis saprotošs un labsirdīgs cilvēks, un pat gribēja kaut ko lietas labā darīt un viņam pat bija laiks ko tam atvēlēt, bet beigās viņam netika dota iespēja to darīt, un viņam vienkārši apnika matriciešu attieksme, nepateicība utt. Nebrīnos, ka viņš aizgāja, ja viņam visu laiku kakāja uz galvas par to ko viņš pats nevarēja izdarīt. 

• 0

What makes you strong, also makes you vulnerable.

Posted Image

should.

should.

Believe you can and you're halfway there

• Administrācija
  • PipPipPipPipPip
  • 362 ieraksti
CS 1.6 Knife Cup #1
  • Pieslēdzies: 89d 13h 32m 57s

Izveidots Pirms nedēļas

Manuprāt, Style ir padarījis LIELU darbu, par ko varam pateikt viņam paldies. Īsti nekādas negatīvās lietas nevaru teikt, jo īpaši neko tādu nemanīju, izņemot šo globālo problēmu, ka viss tiek darīts ar "nelielu" aizkavēšanos.
Jūs sakat, ka Foxtrot'u īsti negribētu redzēt par tā saucamo "sarkano", bet šo definīciju katrs uztver savādāk, kādam Administrators ir galvenais serveru tehniķis (kurš labo bugus, izstrādā jaunas fīčas utt), bet citam tas ir cilvēks, kurš uzklausa lietotāju viedokļus un risina viņu problēmas.
Nu lūk, vispirms vajadzētu noskaidrot kādi tieši pienākumi būs Administratoram, Moderātoram un kādi būtu topošajam Tehniķim (ja šo tēmu esmu palaidis gar ausīm, tad sorry). Pēc šī visa arī meklēt atbilstošos cilvēkus, jo kādam padodas kontaktēšanas, kādam serveru lietas (plugini, kodi utt).
Un, lūdzu, cieniet ne tikai savu, bet arī citu cilvēku viedokli!
  • 2

Pievienotā bilde

Pievienotā bilde

Kronwall

Kronwall

Sveiki, tas es!

• Lietotājs
  • PipPip
  • 81 ieraksti
  • Pieslēdzies: 31d 8h 43m 7s

Izveidots Pirms nedēļas

Lietotāji, jūs kārtējo reizi esat appisti, style ir atgriezies. TC.

thumbnail.png

jk protams, lai nav wp

• 0
Pievienotā bilde
Pievienotā bilde
Spoiler

Style*

Style*

Misters Fortūna

• Īpašnieks
  • PipPipPipPipPip
  • 306 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Oldschool*/Style*
  • MC nick:Style
Mr. Fortūna

Izveidots Pirms nedēļas

Sveicināti.

Ko tik nevar izdarīt cilvēks, kas saprot ko darīt un kā to izdarīt.

Šķiedras intervijas laikā, profils Style bij pazudis no jūsu redzes loka, bet vai viņš bij izdzēsts? Nedomāju gan, kā redziet, viss ir atpakaļ savās vietās.

Kāpēc tas tika izdarīts, kāds saka uzmanības trūkums? Savā veidā piekritīšu, uzmanības trūkums, bet vai jūsu uzmanības trūkums, nedomāju gan? Pēc intervijas, kas notika 25. novembrī tika sākta jauna kustība #MMGA, bet tad podaroks nozuda un diži jēgas no tā nebija, jo vadonis pazuda un es zaudēju pēdējo cerību. Kur parādījās tas uzmanības trūkums, mums ar podaroku parasti ieplānots kāds laiks, kad mēs apspriežamies vai ko daram pa matricu, bet viņš nozuda un es paliku reāli viens pats ar visu to kaudzi sūdu, es izlēmu izdarīt tā, lai nevienam mans profils vairs nerādītos forumā, visizcilākais laiks to izdarīt bija intervijas laikā, jo tad cilvēki skatās un efektīgums ir lielāks, galvenā misija bij atgriezt podaroku pie lietotājiem un novirzīt uz projekta attīstību. 

Iespējams manas metodes ir sliktas, radīja tādu prieku dažiem, dažiem tas radīja sarūgtinājumu, bet galvenais, ka podaroks ir atgriezies un šobrīd sāks uzklausīt lietotājus, lai vai kā, esmu pagaidām vienīgais cilvēks, kas var podaroku atvilkt back uz matricu.

BTW, vēlētos atvainoties visiem, kurus aizvainoju, kurus pievīlu vai vēl nezin ko izdarīju, jūs varat nodirst mani, man vienalga, es jau neņemu galvā to, ko jūs man tur sakat, es tikai ņemu vērā ieteikumus un konservatīvu kritiku, mēs visi šeit esam ar vienu mērķi #MMGA.

P.S Šķiedra es beidzot izlasīju, ko tu tur uzrakstīji... 

• 0

Mamba

Mamba

Es sāku dažiem patikt

• Lietotājs
  • PipPipPip
  • 178 ieraksti
  • Pieslēdzies: 46d 11h 24m 31s

Izveidots Pirms nedēļas

VIVA LA DRAMA IN DA MATRICA :yao:

• 2

MAIZE

MAIZE

Es sāku dažiem patikt

• Administrācija
  • PipPipPip
  • 147 ieraksti
  • CS 1.6 nick:MAIZE
  • Pieslēdzies: 116d 3h 40m 50s

Izveidots Pirms nedēļas

Kāds bija tavs plāns.
Tu visu izteici intervija diemžēl tu manas acis tagad esi joks un uzmanības '' mauka'' vnk liels pretīgs veids kā sākt kkadu drāmu jo matrica tā jau tas ir maz
  • 1

tenor.gif?itemid=5970993

0 lietotājs(i) lasa šo tēmu

0 members, 0 guests, 0 anonymous users