Jump to content

Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Irīda, Īrisa

Welcome to Matrica.LV

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Toggle shoutbox Čats Atvērt čatu jaunā logā

@  Mazais Puisiitis. : (03:41)

xD

@    Magonīte : (21:44)

Sievietes visu uztver pārāk nopietni

@    Magonīte : (21:44)

@pankuksh nemīz es jokoju

@    pankuksh : (21:44)

beidzat mani apvainot .. man nav spēks ielikt šovakar, es eju gulēt

@  FireTiger : (21:43)

Blyat mz tu toch esi totals nopietni?

@    Magonīte : (21:27)

@Kriksons tak viņa ir sieviete... Ja pasaka ka drīz būs tad gaidi pēc nedēļas.

@    Kriksons : (21:21)

Tāda pati kā fox

@    Kriksons : (21:20)

Tak liec iekšā rezultātus sieviete, jau 8 uzrakstīji ka drīz būs

@    Foxtrot : (20:32)

Kaut kad vēlāk iedošot

@    should. : (20:32)

@Foxtrot Kur biļetes par nominācijām?

@    Foxtrot : (19:53)

Netika jau teikts, ka šodien būs rezultāti :yao:

@    Kriksons : (19:40)

@pankuksh KUR REZULTATI

@    JACK VAN DE BEATZ : (19:22)

@Kriksons tie kas ir CSDD.

@    JACK VAN DE BEATZ : (19:22)

@*M*Z* ko tu tūrisma vispār? Tev nemaz nav un nebūs tiesības ubag.

@    Kriksons : (19:21)

Kādi 30

@    JACK VAN DE BEATZ : (19:21)

@Kriksons kā parasti 30.

@    Kriksons : (19:15)

@pankuksh kur i

@    Foxtrot : (18:59)

@pankuksh pm

@    Foxtrot : (18:56)

@Magonīte Tas jau labi :yao:

@    pankuksh : (18:48)

@Kriksons drīz uzzināsi

@    Magonīte : (18:44)

Nabaga dr serveris, kurā neviens nav ielicis sūdzību par kādu adminu..

@    Magonīte : (18:31)

Lai pankeika uztaisa... Es taisītu bet man kartupelis kompja vietā.

@    Enj0Y MAIZE : (18:29)

:yao: kadam vajag uztaisit viedo par katru reizi kad mz atteikta sudziba ar so dziesmu https://www.youtube....h?v=6okxuiiHx2w

@    Foxtrot : (18:26)

tu kārtējo reizi pievienosies pie zaudētājiem :yao:

@    Kriksons : (18:14)

@pankuksh ka tur izskatās sieviete, spīd man 1 vieta ?

@    Kriksons : (18:14)

@JACK VAN DE BEATZ cik jautājumi

@    *M*Z* : (18:01)

@JACK VAN DE BEATZ ta jau ir tava :D

@    JACK VAN DE BEATZ : (17:58)

@*M*Z* Katrs jau runā pēc savas pieredzes. :D

@    *M*Z* : (17:57)

@JACK VAN DE BEATZ kada jega tapat nodzersi vinas

@    JACK VAN DE BEATZ : (17:56)

ZB šodien nenoliku skolas eksāmenu bija 3 kļūdas, tagad nedēļa jāgaida kad atkal varēšu likt. :D

@    *M*Z* : (17:55)

@JACK VAN DE BEATZ diemzel ne

@    Magonīte : (17:54)

Lol... @KubikS un es meklēju to pārkāpumu kkādas 20 minūtes tajā demo lai būtu pierādījumi :D

@    pankuksh : (17:51)

:yao:

@    JACK VAN DE BEATZ : (17:50)

@*M*Z* ķipa Tu kādam vari kaut ko izdarīt. :D

@    *M*Z* : (17:39)

@HSkill skaties ka neieraud pa aci

@  HSkill : (17:35)

ko tu raudi

@    *M*Z* : (17:34)

ko tas smirdigaisHSkill liek man -rep

@    *M*Z* : (17:33)

@Enj0Y MAIZE man kauka pofig vnk pats saka

@    Enj0Y MAIZE : (17:28)

Pazemināt jaunākus varoņdarbs

@    Enj0Y MAIZE : (17:28)

@*M*Z* EU blin tad kad tu nesāc dirst tad ir labāk bet blin kāda jēga 14 gadīgajam dirst ieliec to sūdzību un klusē

@    *M*Z* : (17:22)

to es zinu ka tu esi nozelojams un tev ar to bus jasamierinas

@    Magonīte : (17:20)

Tas ir nožēlojami ka tu tādā vecumā pats nespēj pieņemt lēmumu.

@    *M*Z* : (17:19)

tas ir ka noziegums ?

@    *M*Z* : (17:19)

kas tur tads ir kad prasu 14 gadigam ?

@    Magonīte : (17:17)

Tev ir 27 gadi un tu 14 gadīgam prasi ko tev darīt. Izaudz vienreiz...

@    *M*Z* : (17:16)

@Magonīte un ko man tagad darit pasaki

@    Magonīte : (17:15)

@*M*Z* Es apbrīnoju ka tev te ir interesanti uzturēties, jo tevi acīmredzami ienīst viss komūns un visi dirš tev augumā.

@    *M*Z* : (17:14)

ok ok

@    Magonīte : (17:13)

Es tevi gagoju par to kā tu mani nosauci iepriekš. Kad ielikšu demo pateikšu tieši kurā vietā.

@    *M*Z* : (17:12)

@Magonīte starp citu es biju dzivs un es vareju teikt prieksa kur citi ir lol

Bilde

Par MC / Informācija

• Šī tēma ir slēgta Šī tēma ir slēgta
16 atbildes šajā tēmā

Šķiedra

Šķiedra

Es sāku dažiem patikt

• MC Main
  • PipPipPip
  • 154 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Skiedra
  • MC nick:Skiedra
Mr. Fortūna
  • Pieslēdzies: 48d 15h 10s

Izveidots 22 August 2018 - 12:48 AM

Čau, te Šķiedra.

Nu šie jaunumi vairs nav tik priecīgā notī...

Iepriekšējā nedēļā ceturtdienā mans tēvs devās aizsaulē, pateicoties zālēm - bez sāpēm.

Bija doma veidot topiku "Mans tēvs - vēža upuris", bet katru reizi kad iesāku rakstīt, mani pārņēma ļoti debīla un smaga sajūta, tādēļ nekas netika rakstīts. Varbūt pēc kāda laika kad būs dūša, uzraksīšu, lai vismaz daļa no jums izprot manas sāpes un problēmas par notikušo... Apglabāšu tēvu šajā ceturtdienā. (dēļ stūlbās Latvijas iekšlietu sistēmas nebija iespējams visu nokārtot un izdarīt to ātrāk)

Daži padomās, ka nevajag to īsti izpaust internetā par notikušo, BET es nebaidos par to runāt, JO es un mani brālēni man piekrīt uzskatot, ka Latvijas medicīnas nolaidības dēļ, vēzis tika atrasts par vēlu lai gluži ko mainītu, jo bija negatīva dinamika neskatoties uz to ka tika veiktas ķīmijterapijas, starošanas un visādas citas huiņas. Ja godīgi saka, tad cilvēku labvēlība ir nostādīta zemāk par naudu, jo tikai tad kad maksā pamatīgas naudas summas pa kluso, tikai tad ārsti kaut ko dara neskatoties ka lielus procentus nosedz apdrošināšana un valsts. Par cilvēku labvēlību un naudu patlabam var arī parunāt skatoties kas notiek matricā... 

Sākot lēnām runāt par MC lietām, tad galvenā bremze bija mana tēva stāvoklis un Podarok neizdarītie darbi. Nebija viegli sēdēt pie datora netālu no tēva(jo bija ilgstoši jābūt blakus) un noskatīties to, ka cilvēks mokas (kamēr viņam neatbrauca medmāsa un pateica, ka rit pēdējās stundas un neizrakstīja smagas pretsāpju zāles - narkotikas, lai cilvēks nemokas kamēr kāpj pa kāpnēm uz Paradīzi), smagākais bija tas kad vēzis bija izstrarojis pa visu ķermeni un sāka ārdīties pa galvu... Viņš ļoti bieži sāka teikt bezsakara lietas un viņš par to kas noticis tālā pagātnē uzskatīja ka notiek tagad... Stūlbi un graujoši.

54 gadi nav maz, toties bija vēl daudz ko piedzīvot un izdarīt, pagalmā un darbnīcā stāv ļoti daudz nepabeigti kopīgi iesāktie projekti es tos neturpināju, jo dzīvoju ar mierinājumu, ka tēvam paliks labāk, būs spēks un dosimies abi visu pabeigt kopā... bet tā nav. Kad slimība ir tikusi izplatīties tālāk, cilvēks nevēlas ēst un viņam nav no kurienes rast enerģiju un spēku. Mans tēvs bija diezgan liels un apaļīgs cilvēks, bet tad kad tika skaitītas pēdējās stundas, pat māsai kura mācās par medmāsu bija grūti atrast kādu muskuli kur iešpricēt pretsāpju zāles, jo no cilvēka nekas daudz vairs nebija palicis, kauli un āda...

Stūlbi, toties realitāte ar kuru ir jāsadzīvo, dzīve neapstājas un viss iet uz priekšu, tas kurkulis kas tagad sēž kaklā dēļ tēva aiziešanas ir jānorij un jādodas un jādara viss uz priekšu, galvenais ir nenolaist rokas... Man taču vēl ir jāpabeidz koledža... Bez profesijas nekur.

Back to MC...

Pirms visa tā murga, btw man arī tā murga laikā cietais nomira ar visiem nepieciešamajiem failiem (pluginiem, konfigurācijām un nepabeigtiem kodēšanas failiem), tāpēc tagad būs diezgan grūti sameklēt kur visas tās problēmas bija, jo nav viegli atcerēties kur un kas čakarējās.

Tika teikts Style un Podarok lai izdara tās lietas kuras prasīju pirms izlaidām pirmo MC serveri - ķipa 'beta', lai es redzu kā viss izskatās un lai saprotu un atrodu kur un ko man vajag pluginos mainīt lai viss izskatās diezgan zolīdi. Banliste itkā esot pabeigta blah blah, tikai vajagot ielikt funkcijas kas izvelk banus no datubāzes un done, bet Style nevarot un nemākot to izdarīt un tas esot jādara Podarok kurš ņēmās un pameta CSDM + pazuda. Es Style aizsūtīju github linku kur ir ļoti skaistas funkcijas kuras spēj izdarīt tieši to ko man vajag lai banliste aiziet uz mājaslapas, bet nē, Style to nosauca par 'ļevij' kodu - lai Podarok uzmet aci, toties neko citu no Podarok nevarēja dzirdēt par to ko viņam deva izdarīt - vēlāk, man tagad nav laika.

Okay, pa lielam Njam par to visu banlisti, kamēr serveris nav pabeigts...

Pieprasīju Podarok, lai novelk un uzliek uz linuxa resursu monitoru, lai es redzu vai nav memory(RAM) un CPU leaks, lai es saprotu ka viss iet un darbojas tā kā nākas - teica hujzin tur ko - beigās neko, tā arī neko neizdarīja... Nu skumji, es pateicu viņam, ja netiks izdarīts tas, tad neko nedarīšu, jo neredzu vai viss darbojas kā nākas.

Burtiski sakot uzmeta ignoru un neinteresējas par mani ne Podarok, ne Style - Njam pa lielam viņiem, kamēr nauda nāk un var ceļot (secret revealed) tikmēr var neko nedarīt. Forša attieksme ne?

Iepriekšējie jaunumi vispār bomba, nekas cits mēneša laikā kā tikai izdomāt uztaisīt statu rr un XP RR kuri aizprojām nav resetoti - smieklīgi. Tā milzīgā nauda ko daži lietotāji ir ieguldījuši CSDM tagad tiks izmesti pa lielam... Vajadzēja sistēmu vispirms pārdomāt nevis izdarīt un pēctam brīnīties kāpēc lietotāji un biedri sūdzas notikušo un notiekošo... 

Reāls jautājums sarkanajiem - jums ir vispār kāds plāns pēc kura vadaties, jeb darat kā sanāk un ienāk prātā?

Te ir daudz ko vēl varētu uzrakstīt, bet nav noskaņas vairs... 

TBH - MC pabeigt šādos tempos varēs tikai pēc 2 gadiem, bet ja Podarok sāk actually pievērsties MC lietām, tad septembra otrā puse vai beigas ir garantētas kā MC atvēršana - viens bez pieejām es neko pabeigt nevaru.

Ar cieņu, 

Šķiedra.

Spoiler

• 10

Kriksons

Kriksons

Sveiki, tas es!

• Lietotājs
  • PipPip
  • 46 ieraksti
  • Pieslēdzies: 29d 22h 27m 11s

Izveidots 22 August 2018 - 12:56 AM

Ļoti žēl par tavu tēvu, zinu kā tas ir kad tuvs radinieks cieš no vēža.
Par MC varu izteikt domas, ka tuvākajā laikā nekas nemainīsies un ja arī kaut kas notiks tas būs daudz par vēlu. Izskatās ka dēļ neizdarībām arī csdm ir nogremdēts un tagad matrica turas tikai uz jb un lietotājiem kuriem nav vienalga, ļoti žēl....
  • 2

TM__Parvaldnieks

TM__Parvaldnieks

Pirmā Salauztā Sirds

• Lietotājs
  • PipPipPipPipPip
  • 397 ieraksti
  • Pieslēdzies: 33d 22h 37m 3s

Izveidots 22 August 2018 - 06:40 AM

Ļoti žēl par tavu tēvu, zinu kā tas ir kad tuvs radinieks cieš no vēža.
Par MC varu izteikt domas, ka tuvākajā laikā nekas nemainīsies un ja arī kaut kas notiks tas būs daudz par vēlu. Izskatās ka dēļ neizdarībām arī csdm ir nogremdēts un tagad matrica turas tikai uz jb un lietotājiem kuriem nav vienalga, ļoti žēl....

Lietotāji, kuriem nav vienalga - foxtrot laikam visvairāk tas raksturo, taču tikai tādēļ, ka viņš negrib papist acp, visiem pārējiem tak jau kopš re-re-re-opening ir skaidrs, ka šī ir bedre un nekas cits.

Kamēr podarokam būs 6taki (style, foxtrot), kas darīs primitīvākās lietas, lai forums strādātu, un ripos naudiņa, nekas nemainīsies, bet diemžēl lielākā daļa to nesaprot.
  • 6

~Lionel.~

~Lionel.~

Pirmā Salauztā Sirds

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 374 ieraksti
  • Pieslēdzies: 84d 10h 22m 33s

Izveidots 22 August 2018 - 09:37 AM

Izsaku lidzjūtību.. Saprotu kā ir, kad kāds ļoti tuvs cilvēks mirst..

Bet par MC un pārējo
Viņi varbūt domā, ka viss pats no sevis kaut kā sasūksies? Tak lūdzu, izdarat, kas jums ir jāizdara, un ceļojat kaut cauru gadu nerādoties šeit. Es saprotu, kas viss nav tik viegli, bet nu tam ir vajadzīgs pusgads? Vairāk? Ja mēs gribam būt labākais spēļu komuns LV, kāpēc mēs to nedaram? Kāpēc pretiniekiem ir laiks visu izdarīt īsā laikā, bet jums tam ir nepieciešams pusgads? Cilvēki fucking lūdzas jums, lai jūs kustinat savas dirsas un darat kaut ko, bet nē, jūs ''atpūšaties''.

http://prntscr.com/klig47 šito sūdu izveidoja jau pagājušo gadu, decembrī? Huļi tagad gandrīz jau septembrī no šitā mēsla nevar citi aizsūtīt citiem MM? Lai biļetes varētu izmantot tam vispār bija nepieciešams gandrīz divi gadi. Vēl kad Devils ar Hektoru šeit valdija tos sūdus nevarēja vēl izmantot. Brīnos vispār, ka MTShop tika palaist, tam arī bija nepieciešami gandrīz divi gadi. Bet, ja nauda bija tik ļoti nepieciešama, tad protams, kāpēc neizveidot..

Tak ja jūs nevēlaties ņemties ar komunu, tad neņematies.. Ja man nāksies redzēt, ka šis kuģis nogrimst trešo reizi, tad es nebrīnos, ka atpakaļ vairs neviens nenāks(ja notiks augšam celšanās), jo visiem jau ir apriebusies jūsu attieksme pret notiekošo

Podarok, es vienmēr esmu bijis tavā pusē, bet šoreiz, atvaino mani, jūs paši esat vainīgi, ka foruma biedri jums brauc virsū, un pa tēmu.

Administrācija - neņemiet ļaunā, bet es pateicu to, ko esmu visus šos trīs gadus būdams ar jums, novērojis.

Nebrīnos, ja vēl par šiem ''skarbajiem izteicieniem'' dabūšu suspend no kāda administrācijas locekļa.

By ~Lionel.~

http://prntscr.com/kliy76 - k..

• 3

KeiN^

KeiN^

Sveiki, tas es!

• Lietotājs
  • PipPip
  • 75 ieraksti
  • Pieslēdzies: 6d 1h 14m 32s

Izveidots 22 August 2018 - 09:51 AM

Izsaku lidzjutibu Skiedra, es zinu to sajuutu, kaa ir zaudet teevu.

No malas izskatas ka CSDM vienkarsi leenaam mirst nost. Vienigais serveris kaa vel +/- turaas ir JB.
Nu redzes kas notiks velak, varbut beidzot sagaidisim taas izmainas. Ja tomer nekas nenotiks, tad diezvai te kads vel atgriezisies.
  • 0
Pievienotā bilde

FireTiger

FireTiger

Sveiki, tas es!

• Lietotājs
  • PipPip
  • 68 ieraksti
  • CS 1.6 nick:LVG2D FireTigeLV
  • Pieslēdzies: 11d 20h 37m 46s

Izveidots 22 August 2018 - 10:50 AM

Izsaku viss dziļāko līdzjūtību!

Un jā sakarā ar visu matricā, te nekas nekust uz priekšu tiek solīts daudz, izdarīts maz. Ja nu paši sarkanie nevar te neko izdarīt ja nav laika tad lai sameklē kādu kas māk apieties ar šo visu, vai tad starp visiem matricas lietotājiem kāds nemāk taisīt serverus, varu derēt ka te ir ļoti daudzi IT speciālisti kas prot to darīt, atliek tik izlikt sludinājumu matricā.
  • 1

Kubiks

Kubiks

Slav Pelmenis

• BanTeam
  • PipPipPipPipPip
  • 327 ieraksti
Trollface
  • Pieslēdzies: 50d 2h 40m 2s

Izveidots 22 August 2018 - 11:29 AM

Eehhh Šķiedra, tev piemīt īsts spēks nākt pretī mums ar šādu informāciju un šādām bēdām. Prieks ka esi stiprs un turies. Tas tiešām nav viegli. Pazīstama sajūta kad esi zaudējis kādu ļoti tuvu. Jūtu līdzi!

Dēļ tāda stressa un noslodzes neiesaku baigi iespringt ar to MC, visu vēl paspēs. Bet nu bēdīgi ka tā ir sanācis ar to MC.

Podarok un Style *insert Tomiņa pizdī žestu no "Intervija xD" here*
  • 1

CUqI4Xe.png

Spoiler
Spoiler

Fizz `s

Fizz `s

upcoming star 1.6

• Lietotājs
  • PipPipPip
  • 107 ieraksti
  • Pieslēdzies: 15d 18h 20m 57s

Izveidots 22 August 2018 - 11:30 AM

Gluži visiem internetā nevajadzētu stāstīt par tuva cilveka zaudēšanu ,lai vieglas smiltis viņam ...Bet nu jā matrica netiks pilnveidota līdz kaut kas nenobruks ,es labprat gribētu sergeju vai Lienīti ,kas te visu noness ,lai vīri sak domāt uz priekšu :)

Tiešām ļoti skumīgi ,ka mūsdienu pasaule ir tiok ļoti attīstījusies tehnologijās ,bet ,lai ārstētu šādas slimības ir nepieciešami milzīgi resursi ,kas ir ļoti stulbi ... 

• 4
Posted Image
Posted Image

1337

1337

Pirmā Salauztā Sirds

• Lietotājs
  • PipPipPipPipPip
  • 477 ieraksti
  • Pieslēdzies: 91d 7h 24m 24s

Izveidots 22 August 2018 - 12:26 PM

Turies večukiņ. :(

Šādi strādājot Matrica ilgi nedzīvos , un nākotni neredz.
Jūs fucking dirsas nekustinat sarkanie. Es uzprasu izdarīt darbiņu , un gaidiju 6.mēnešus , lai topiku aizver un izskata idejas.

Forumā aktīvi arī čomiņi nav. Kādam atvaļinājums , citam poha , un tādēļ nekas neiet uz priekšu.

Prieks , ka Foxtrots ir Matricā, viņš tagad vienīgais ir , kas tur Matricu virs ūdens. Un neļauj nogrimt.
Skumji.

Cerams , ka kaut kas mainīsies ,un virzīsies uz priekšu.
  • 1
Pievienotā bilde

a.k.a KillingMachine

ALAND3KO

ALAND3KO

Pirmā Mīlestība

• CSDM Admins
  • PipPipPipPip
  • 232 ieraksti
  • CS 1.6 nick:AIM*ALAND3KO
  • MC nick:I LIKE TURTLES ;)
  • Pieslēdzies: 23d 21h 29m 4s

Izveidots 22 August 2018 - 05:38 PM

Izsaku līdzjūtību, lai dievs stājas tavam tēvam priekšā. Zinu kā tas ir kad zaudē vistuvāko cilvēku, tas ir smagi un fik zin kad dosies tālāk, turies šķiedra.

(No šīs dienas es būšu jaukāks un atvainojos par visu to sliktāko, ja aizskāru :) Be friends!)

Man ar cietais nesen bija nobrucis(vispār nesaprotu vai ir iespēja vizmaz failus dabūt no tā cietā). Pareizi jau daudzi saka ka CSDM mirst nost, tāpēc ar nespēlēju to csdm kamēr rr nebūs jo beztolks.(Gribēšu redzēt pēc rr cik iedos vip :D)

Par MC=Nu jam te ir kā ir ar sarkanajiem, bet nu viņi izlasot katru ierakstu darīs to ko vajag (pareizi podarok :D)

P.S Bļin sagribējās mc uzspēlēt tavā serverī bet mani neviens tos frakcijas nemāca un baidos vai man atkal māju nobrucinās :P

• 0

Pievienotā bilde

Young Ha3E

Young Ha3E

6-6-6

• Žurnālists
  • PipPipPipPipPip
  • 294 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Ha3E
  • MC nick:Ha3E
  • Pieslēdzies: 10d 19h 25m 24s

Izveidots 22 August 2018 - 09:15 PM

Tuva cilvēka nāve ir tiešām smaga un neaizmirstama pieredze. Atceries to, ka tavs Tēvs nekur nav pazudis, tas ka viņa nav šajā fiziskajā pasaulē un nav tev blakām nenozīmē kā viņa vairs nav. Tavs Tēvs dzīvos vēl ilgu dzīvi tavā un arī tavu radinieku sirdī. Neturies pie tās domas, ka tava ikdiena tagad būs savadāka, tukšāka, tavas atmiņas ar tēvu, lai arī kādas tev viņas ir, ir un paliks ar tevi. Vēl ko es ieteiktu, neatmet ar roku visam kas tev tagad ir uzmests uz paplātes, es nerunāju par matricu utt, drīzāk par lietām kuras tu esi iesācis - koledža, projekti utt. Pabeidz visus ar Tēvu iesāktos projektus, jo esmu pārliecināts, ka viņš gribēja novest tos projektus līdz galam, ja tev tas pašam neinteresē, tad vismaz pacenties un izdari to viņa dēļ.  Tiešām izsaku līdzjūtību. 

Par MC & stuff, runājot man tiešām ir kauns, ka šeit es vispār kaut kas esmu un kaut kas skaitos, jo šis kuģis grimst un pēc cik ilga laika mēs būsim latvijas gaming komūnu okeāna dibenā? Bieži vien man ir tādas aizdomas, ka šis projekts tikka atdzīvināts tikai tādēļ, ka kāds no sarkanajiem to vēlējās, kamēr pārējiem ir vienalga. Loģiski ka MT taisa vieglu naudu, jo cilvēki grib un vēlās gan tos VIP'us, gan tos ACC, gan ikonas un pārējo fiģņu kas ir pieejama smsshopā. Bet novārtā lietas atstāt arī nevar, ja reiz kas ir ieskāts ir jāpabeidz, bet vienaldzība no augstāk stāvošajiem isaka lietu patieso būtību. Smieklīgi, tik tiešām, reiz populārākais komūns Latvijā tagad neizbēgami grimst, kamēr tās kapteinis un stūrmaņi vispār neatrodas uz kuģa, tiešām smieklīgi. Ja Podaroks jau no paša sākuma būtu visu aktīvi taisījis un veidojis, tad manuprāt matrica būtu jau atpakaļ top3 LV komūnu sarakstā, bet tagaf atgūt šo vietu, kura piederēja šim varenajam komūnam agrāk, ir praktiski neiespējami un bezjēdzīgi. Es kā jau 4 gadus šeit esmu un jau tagad redzu cilvēkus kas pamet kuģi jo kapteiņa un stūrmaņu neesamība kā tāda, ir ievadījusi šo kuģi vietā no kuras reti kurais tiek arā. Cerams, ka podaroks kaut ko sāks darīt saistībā ar matricu, jo pretējā gadījumā - vieglas smiltis.

• 2
Pievienotā bilde
Pievienotā bilde
Pievienotā bilde

HawPP

HawPP

Kur es esmu?

• Lietotājs
  • Pip
  • 2 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Hawx
  • Pieslēdzies: 1h 23m 12s

Izveidots 22 August 2018 - 09:16 PM

Šķiedra, izsaku līdzjūtību! Novēlu lai tu ātrāk beidz bēdāties!

Kā arī novēlu atrāku MC pabeigšanu!

Laboja Šķiedra, 22 August 2018 - 09:36 PM.
Posti tika savienoti vienā, dubultposti ir aizliegti. Izlasi noteikumus.

• -1

HAWPP 

sweeg

sweeg

19 club

• Lietotājs
  • PipPipPip
  • 110 ieraksti
CS:GO Aim Cup #1
  • Pieslēdzies: 24d 2h 55m 27s

Izveidots 23 August 2018 - 08:53 PM

I mean, tas nav tas ko tu rakstītu kaut kur internetā(forumā), right, bet tā nav atruna ar ko jāmētājas, kad tev prasa "KUR MC BLAD", bet ir saprotams, ka daudziem ir vajadzība pēc žēlastības. Rest easy.

• 7

original.jpg

Spoiler

toruser

toruser

Kur es esmu?

• Lietotājs
  • Pip
  • 7 ieraksti
  • Pieslēdzies: 2d 22h 55m 52s

Izveidots 24 August 2018 - 05:54 PM

nopirkšu matricas domeinu pa kādiem 50 eiro, ja ir interese - droši raksta.

• 0

AffecteD

AffecteD

Kur es esmu?

• Lietotājs
  • Pip
  • 39 ieraksti
  • CS 1.6 nick:DZIVNIEKS` bez Paljas
  • MC nick:DZIVNIEKS
  • Pieslēdzies: 2d 7h 33m 54s

Izveidots 25 August 2018 - 11:50 AM

Es tiešam jūtu līdz,pašam bijis kas līdzīgs,tikai ne ar tēvu paldies dievam,protams ja man būtu lielāka dūša varētu tev kā palīdzēt bet diemžēl man tās nav tik daudz,tāpēc rakstiskā veida mēģināšu tevi mierināt un parādīt kad nēsi vienīgais tāpēc ar visu sirdi,jūtu tev līdz!Gan jau mūsu aizgājušie tur augšā satiksies! 

• 0

200.gif

Nalikens

Nalikens

Kur es esmu?

• Lietotājs
  • Pip
  • 6 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Nalikens
  • Pieslēdzies: 7h 3m 3s

Izveidots 02 September 2018 - 09:08 PM

Respect

• 0

Alfa421

Alfa421

Kur es esmu?

• Lietotājs
  • Pip
  • 3 ieraksti
  • CS 1.6 nick:-
  • MC nick:Alfa421
  • Pieslēdzies: 13h 56m 57s

Izveidots 05 September 2018 - 09:02 PM

Paskaties labāk uz sevi un nevaino ne Podarok, ne savus vecākus, ne savu suni, kaķi, ne savu paziņu no vasaras nometnes. Skaties, ko pats vari izdarīt, risini problēmu, ja tāda ir, nevis sēdi un kaut ko gaidi, bet kad pajautā, kāpēc sēdi, sāc tērēt atkal laiku, lai rakstītu, ka visi tev traucē te kaut ko izdarīt. Ja tu esi atnācis te, lai tev būtu tas statuss zem nika, tad tu vari šādi sēdēt un čīkstēt, bet ja nē, tad ej prom, dod iespēju citiem izpausties. Domāju, ka ir kāds prasmīgāks par tevi, kurš spēs visu izdarīt un nečīkstēs. Cik nu es ieeju jb.matrica, tu tur esi diezgan bieži un vienmēr sāc dirst virsū man. Un tagad nesāc te attaisnoties.

• -4

0 lietotājs(i) lasa šo tēmu

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Visas tiesības paturam. © MATRICA 2009-2018
Mājas lapas dizains: rsdesigns.lv , Style*

Mājas lapas kods: Podarok, Style*