Jump to content

Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Dzelde, Zelda, Zenta

Welcome to Matrica.LV

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Toggle shoutbox Čats Atvērt čatu jaunā logā

@  Boomin : (10:48)

@Force.Majeure Hah... es skolas biblioteka MC novilku un zipaaju. :DD

@    RevengE* : (10:33)

nomīza

@    RevengE* : (10:30)

@Boomin ša

@  Boomin : (10:29)

Serveris: DD2 Niks: NovaGold CheatType:Wallhack

@  Force.Majeure : (10:18)

laikam būs jānovelk un jāpaslēpj kaut kur :D

@    Šķiedra : (10:13)

@Force.Majeure easy

@  Force.Majeure : (10:11)

kāds no jums ir zipājis cs no darba kompja?

@    1337 : (09:59)

@kawaski :yao:

@    kawaski : (09:56)

@1337 kautkas kautko ar **** izdarīja

@    1337 : (09:55)

@Latvians Kas noticis broo?

@    1337 : (09:52)

Nobalsojam! Paldies. http://matrica.lv/f/...topic/1536-Kādu nākamo konkursu? [Aptauja]

@  Latvians : (09:44)

eu nu bet klau, nevajag tik pēc tam brīnīties, ka random ddosi parādīsies

@    kawaski : (09:41)

@Latvians :yao:

@  Latvians : (09:39)

Tā dāmas, kuram pirksti niez?

@    RevengE* : (00:45)

puikas un meitenes :)

tpe ir vajadzīgs bračka

https://www.youtube.com/watch?v=RavmPxeSxeA

@    Foxtrot : (00:36)

Nav tieši noteikts laiks. Skatās pēc aktivitātes mēneša laikā.

@    Linkolns : (00:21)

@Foxtrot no cik ilga laika nem statusu nos ja neredas serveri vai weba

@    Foxtrot : (00:11)

Tagad tik speķa sūdzībā pamanīju šo tekstu - "un par nepamatotu banu". Mans komentārs - :DDDDDDDD

@    RevengE* : (23:51)

suk šiten jau vairs neko nevar saprast

@    RevengE* : (23:51)

a ne jau unbanots xd

@    RevengE* : (23:50)

@JACK VAN DE BEATZ viņš jau nohakoja

@    JACK VAN DE BEATZ : (23:49)

@RevengE* vajag ja 5 wp.

@    RevengE* : (23:49)

@Foxtrot Snikerim

@    Foxtrot : (23:33)

Kuram?

@    RevengE* : (23:32)

tur jau vienam acc of xd

@    JACK VAN DE BEATZ : (23:18)

nu skaidrs. es tik tā.

@    Foxtrot : (23:17)

Neuztraucies. Kaut vai ja pieliks klāt WP, tad tos wp neskaitīs, jo ir acīm redzams, ka termiņš beidzies

@    JACK VAN DE BEATZ : (23:17)

vnk skatos ka csdm Maizei ir beidzies un snikeram ar.

@    Foxtrot : (23:16)

@    JACK VAN DE BEATZ : (23:16)

fox? tie wp no acc paši ņemas nost?

@  Fizz `s : (23:14)

@JACK VAN DE BEATZ Un atkal peiradiji ,ka esi tups bez gala ,ej gulēt ,bernudārzs no augusta jau sen ir atsācies ,kad iemācisies visus 33 burtus alfabēta ,hmu ;) Gn all

@    JACK VAN DE BEATZ : (23:14)

Labais. :D

@  Fizz `s : (23:13)

@Foxtrot O_o

@    Foxtrot : (23:12)

@Fizz `s http://matrica.lv/f/...ea=ignoredusers

@    JACK VAN DE BEATZ : (23:12)

@Fizz `s Kurā vietā tev ir kāds arguments? tikai tukšu diršanu vien redzu.

@  Fizz `s : (23:12)

@Foxtrot ieviešat ka lietotaji var ar /mute [nicks] nomutēt lietotaju eikš fouruma shoutboxa

@  Fizz `s : (23:11)

Nav pat eispējams argumentēt ,mal vienu sūdu uz riņķi ,un nevari atspēkoties no reāliem argumentiem ,noželojami

@  Fizz `s : (23:11)

@JACK VAN DE BEATZ ak jēl ,tu el 10 reizes uzraksti vienu un to pašu uz riņķi ,viss offtopic ,tu esi bezcerīgs gadījums

@    JACK VAN DE BEATZ : (23:10)

@Fizz `s Laikam tu par sevi runā, jo sevi es neakaunoju.

@  Fizz `s : (23:10)

@Kriksons heyyo

@    Kriksons : (23:08)

@Fizz `s skarbi

@    Linkolns : (23:05)

@Foxtrot ip ierakstiju banliste radijas tagad skatijos nav lol

@  Fizz `s : (23:05)

@JACK VAN DE BEATZ Visu cieņu ,24 gadi ,bet p0k3m0ns ,kuru gan te vajadzētu izskolot :yao:

@  Fizz `s : (23:04)

@JACK VAN DE BEATZ Tu man to saki ? Tev pubertates pumpes jau pazudusas ? Loģika nav tava stiprā puse ,neraksti tu tikai turpini pazemot sevi ,nevienam no tā labak nekļūs

@    Enj0Y MAIZE : (23:04)

Ip dd2. Matrica.lv ar aktīvu spēlē

@    Foxtrot : (23:03)

nesaprotu kurā vietā tu redzēji, ka viņam būtu aktīvs :D

@    Linkolns : (22:38)

dd2 global ar aktivu banu spele

@    RevengE* : (22:24)

@EnjoY chalis ar speki kush kush xd

Bilde

Jauns sākums

• Lūdzu ielogojieties, lai atbildētu
19 atbildes šajā tēmā

Style*

Style*

Misters Fortūna

• Administrācija
  • PipPipPipPip
  • 277 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Oldschool*/Style*
  • MC nick:Style
Mr. Fortūna
  • Pieslēdzies: 62d 21h 29m 29s

Izveidots Pirms 2 nedēļām

Sveicināti Matricas lietotāji, sen nekas nav dzirdams no mūsu puses, vēlētos iesākt šo jaunumu postu ar atvainošanos, mums "Matricas Administrācijai" pilna galva ar idejām, kuras varētu īstenot, mēs nepabeidzam jau iesākto lietu un pievēršamies pie kaut kā jauna, kas noved pie tā, ka daudzas lietas ir atstātas pusratā, turpmāk mēģināsim šo problēmu novērst un pabeigt lietas līdz galam, lai sāktu kaut ko jaunu, bet idejas protams neatmest, bet īstenot, kad tām pienāk kārta prioritātes listā.

Kopš pēdējā raksta ir pagājuši gandrīz 3 mēneši, ņemot vērā to, ka tas bij ilgs laiks, tad es jau pats daudz ko esmu aizmirsis, kas un kā ir apgrozījies. Lielāku lomu šajā rakstā vēlētos likt uz nākotnes plāniem nevis uz pagātni.

Sākšu ar pašu galveno pašlaik, kas notiek...

DD2 serverī tika nocleanoti stati ar visu online time.

JB serverī tika nocleanoti stati un mtp daudzums tika uzlikts uz constantu lielumu (140) visiem, kas bij kaut kad spēlējis matricas JB serveri. Turpmāk mtp konkursos nevarēs iegūt tik daudz, lai mazinātu mtp daudzumu sistēmā, kas bij jau pārkarsusi ar vairākiem mtp gigantiem.

Dr serverī tika nocleanoti stati ar visu online time.

CSDM serverī tika nocleanoti stati ar visu online time un visiem spēlētājiem, kas jebkad ir spēlējuši csdm serveri tika uzlikts max lvl tām rasēm ar kurām viņš jebkad ir spēlējis, enjoy your time before xp rr, tuvojamies xp rr, tiešu datumu nepateikšu, bet drīz, iespējams pat šodien.

Otrā galvenā lieta...

Tiek ļoti meklēti cilvēki amatos kā Žurnālists, Konkursu Rīkotājs, Grafiķis, ja tev šķiet, ka esi spējīgs ar mums sadarboties un palīdzēt Matricai augt, tad mēs tevi laipni gaidīsim komandā, turpmāk mēs centīsimies novērtēt jebkādu iniciatīvu no komandas puses. Izmantojam iespēju, paldies :)

Par nākotnes plāniem..

Ir tik daudz kas iesākts un pamests novārtā, bet tāpat pirmā prioritāte paliks csdm, tik maz vairs palicis, lai beidzot paziņotu, ka csdm ir pabeigts, kad csdm tiks pabeigts, tad tiks izveidots atsevišķš topiks ar izmaiņām csdm, kur sīkāk izklāstīsim visu.

Es centīšos izklāstīt nedaudz, protams ne visu uzreiz, tikai dažas lietas.

Aktīvie konkursi automātiski parādīsies sākumlapā, bieži saskārāties ar tādu momentu, kad sākumlapā vēl stāv vecais konkurss, kas sen beidzies vai stāv tukšumi, lai šo izbēgtu tiks izveidota tāda sistēma, ka automātiski konkursi rādīsies sākumlapā tikmēr kamēr viņi būs aktīvi.

Pievienot konkursu sestdienas taimeri, lai vairāk piesaistītu cilvēku uzmanību, ka notiek mini konkursu sestdiena, plānots, ka augšā dizainā tiks pievienots taimeris, kas rādīs atskaiti cik ilgi palicis līdz tam serverim, iespējams, ka pat izveidosim tā, ka rādās kāds konkurss notiek un nākošais kāds konkurss būs, lai vēl vairāk cilvēkus iepazīstinātu un ieinteresētu ieskatīties.

Pabeigt mm transfer, jau sen gaidītā lieta, kas drīzumā arī tiek plānota, lai lietotāji paši bez administrācijas var viens otram pārskaitīt matricas valūtu.

Pabeigt mc banlisti, sen solītā lieta, kas ir apstājusies uz vietas, kas drīzumā arī parādīsies.

Izveidot sms shop userpaneli, nedaudz izklāstīšu ideju, šajā userpanelī tiks pieejamas vairākas funkcijas, tu varēsi izsekot līdzi saviem darījumiem, tur uzrādīsies visi tavi pirkumi sms shopā, tu varēsi nomainīt savu ikonu, ikonu varēsi nomainīt tikai tad, ja tev viņa ir nopirkta sms shopā, ja uzvarēta laimes ratā vai kaut kur citur, tad diemžēl viņa tev nebūs pieejama, izņemot unikālās ikonas. Protams, tas nebūs viss.

Izveidot vote sistēmu, es nezinu vai esmu stāstījis vai nē, bet mums jau sen bij radusies ideja izveidot vote sistēmu, lai cilvēks varētu balsot, viņš dabūj vote punktus un pa vote punktiem varēs pirkt pakalpojumus Matricas serveros, kad šī ideja virzīsies uz noslēgumu, tad mēs vairāk sniegsim informācijas.

Vēlētos teikt, ka mums ir vēl neskaitāmas idejas, kā redziet viņas visas ir super, mums katru dienu katram ienāk kāda ideja galvā, kas varētu padarīt Matricu interesantāku, diemžēl ne visu mēs spējam momentāli īstenot, bieži vien saskaramies ar neveiksmēm, krītam panikā, stresojam, bet galu galā, pēc vairākām negulētām naktīm nākam klajā ar kaut ko, kas jūs varētu iepriecināt, cerams, ka sapratīsiet mūs, mēs daram visu, kas ir mūsu spēkos.

Cheers Matricieši!

Ar cieņu, Matricas Administrācija.

Spoiler

• 5

Enj0Y MAIZE

Enj0Y MAIZE

Sveiki, tas es!

• CSDM Admins
  • PipPip
  • 96 ieraksti
  • CS 1.6 nick:EnJ0Y | MAIZE
  • Pieslēdzies: 66d 15h 29m 56s

jautājums kas notiks ar tiem cilvēkiem kuri bija nopirkuši csdm xp?

un arī prieks redzēt ka viss atkal kustās uz priekšu.

• 1

Posted Image

Style*

Style*

Misters Fortūna

• Administrācija
  • PipPipPipPip
  • 277 ieraksti
Mr. Fortūna

jautājums kas notiks ar tiem cilvēkiem kuri bija nopirkuši csdm xp?

un arī prieks redzēt ka viss atkal kustās uz priekšu.

Tiem kas pirka netiks atgriezti xp, bet tiks iedots vips, lai būtu atspēriens. Cik ilgs vips būs atkarīgs no xp daudzuma, kas tika nopirkts.

• 0

Fizz `s

Fizz `s

upcoming star 1.6

• Lietotājs
  • PipPip
  • 97 ieraksti
  • Pieslēdzies: 12d 6h 14m 16s

Esmu ievērojis ka Style mazāk ļečī prātu citiem ,actuall progress matricā ,respect respect, #stylemainījies(?)

• 0
Pievienotā bilde
Pievienotā bilde

TM__Parvaldnieks

TM__Parvaldnieks

Pirmā Salauztā Sirds

• Lietotājs
  • PipPipPipPipPip
  • 383 ieraksti
  • Pieslēdzies: 32d 8h 6m 59s

Vecīt, Tu tur vari rakstīt, kas vien ienāk prātā, bet kamēr reāli nekas no tā nav īstenots, ehh

'Ir pagājuši gandrīz 3 mēneši' - un pie izdarītā Tu vari norādīt statu resetu :yao:

Kā arī nevajag pasniegt matricu kā kaut kādu augsta līmeņa institūciju, kur būt par konkursu rīkotāju ir lielākais gods un katra foruma lietotāja sapnis - TĀ IR FUCKING GAMING KOMŪNA (kura, diemžēl, ir diezgan izmirusi).

• 6

Spirit^

Spirit^

Kur es esmu?

• Lietotājs
  • Pip
  • 28 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Spirit^
  • Pieslēdzies: 4d 8h 51m 39s

Tiem kas pirka netiks atgriezti xp, bet tiks iedots vips, lai būtu atspēriens. Cik ilgs vips būs atkarīgs no xp daudzuma, kas tika nopirkts.

Tas VIP neko neatsitīs, ja esmu pircis 3 vai 4 rasēm 22 līmeņus un vēl citām rasēm kaut kādus atspēriena XP. Labāk būtu tiem kas pirka vismaz atdot vienu rasi ar 22 un VIP. Savādāk sanāk ka es būšu nopircis VIP uz tā saucamo /mūžu/ un joprojām man nāksies Graindot lai sakrātu kaut kādu normālu līmeni, kaut arī esmu izmetis normālu piķi par tiem XP ko pirku. Kaut kā tas viss neiet pie sirds vecīt.

• 2
Pievienotā bilde

kawaski

kawaski

Sveiki, tas es!

• Lietotājs
  • PipPip
  • 50 ieraksti
  • CS 1.6 nick:kawaski
  • MC nick:NoHacks
  • Pieslēdzies: 21d 19h 57m 40s

Tas VIP neko neatsitīs, ja esmu pircis 3 vai 4 rasēm 22 līmeņus un vēl citām rasēm kaut kādus atspēriena XP. Labāk būtu tiem kas pirka vismaz atdot vienu rasi ar 22 un VIP. Savādāk sanāk ka es būšu nopircis VIP uz tā saucamo /mūžu/ un joprojām man nāksies Graindot lai sakrātu kaut kādu normālu līmeni, kaut arī esmu izmetis normālu piķi par tiem XP ko pirku. Kaut kā tas viss neiet pie sirds vecīt.

True es arī nopirku 3 rasēm xp so ar vip nepietiktu.

Beidzot kautkas notiks (cerams) paldies par 22lvl :)
  • 0
thumbnail.gif

Šķiedra

Šķiedra

Es sāku dažiem patikt

• MC Main
  • PipPipPip
  • 146 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Skiedra
  • MC nick:Skiedra
Mr. Fortūna
  • Pieslēdzies: 44d 2h 31m 22s

Lets spoil some info.

Minecraft gaidāmie serveri/gamemodes:

• SkyPvP
  • SkyBlock
  • Prisons
  • Factions

Paredzamais pabeigšanas laiks ~septembra sākums.

Edit:

Prisons un Factions ir gaidāmi diezgan atšķirīgi no parastajiem.

Prisons varētu nosaukt par nedaudz vairāk kā mmo tipa.

Laboja Šķiedra, Pirms 2 nedēļām.
//edit.

• 2

ALAND3KO

ALAND3KO

Pirmā Mīlestība

• CSDM Admins
  • PipPipPipPip
  • 211 ieraksti
  • CS 1.6 nick:AIM*ALAND3KO
  • MC nick:I LIKE TURTLES ;)
  • Pieslēdzies: 22d 23h 56m 33s

Un tiem kas pirka VIP?

Bet nu kautkā sakot nepatīkami ka pēc katra gada xp reseto, jo es neesmu redzējis nevienu spēlētāju kas vizmaz 19 dabuūja, tad ieliekat ka max ir 18-19 lvl jo nau interesanti ja kāds nopērk amx lvl un sajūt to glaimi ka skili nostrādā ar katru sekundi bet mums nē :(

• 3

Pievienotā bilde

RevengE*

RevengE*

The only easy day was yesterday

• DD2 Admins
  • PipPip
  • 94 ieraksti
  • CS 1.6 nick:AIM*REV3NGE
  • Pieslēdzies: 23d 21h 5m 17s

Nu nezinu nezinu pa to csdm rr

bet labi kad kaut kas no jūsu puses nāk ;)
  • 0

Style*

Style*

Misters Fortūna

• Administrācija
  • PipPipPipPip
  • 277 ieraksti
Mr. Fortūna

Un tiem kas pirka VIP?

Bet nu kautkā sakot nepatīkami ka pēc katra gada xp reseto, jo es neesmu redzējis nevienu spēlētāju kas vizmaz 19 dabuūja, tad ieliekat ka max ir 18-19 lvl jo nau interesanti ja kāds nopērk amx lvl un sajūt to glaimi ka skili nostrādā ar katru sekundi bet mums nē :(

Turpmāk netiek plānots xp rr, ir doma tāda, ka xp rr tiks veikts, kad kāds sasniegs visām rasēm max lvl bez xp pirkšanas. Vari iedomāties cik tas būs ilgs laiks, iespējams, ka pat ilgāk xp rr netiks veikts vai vispār netiks veikts.

• 2

ALAND3KO

ALAND3KO

Pirmā Mīlestība

• CSDM Admins
  • PipPipPipPip
  • 211 ieraksti
  • CS 1.6 nick:AIM*ALAND3KO
  • MC nick:I LIKE TURTLES ;)
  • Pieslēdzies: 22d 23h 56m 33s

Turpmāk netiek plānots xp rr, ir doma tāda, ka xp rr tiks veikts, kad kāds sasniegs visām rasēm max lvl bez xp pirkšanas. Vari iedomāties cik tas būs ilgs laiks, iespējams, ka pat ilgāk xp rr netiks veikts vai vispār netiks veikts.

Tad kam ir 22 lvl domāti, xp pircējiem vai tiem kuriem laiku tērē lai sasniegtu savu mērķi?

• -1

Pievienotā bilde

Style*

Style*

Misters Fortūna

• Administrācija
  • PipPipPipPip
  • 277 ieraksti
Mr. Fortūna

Tad kam ir 22 lvl domāti, xp pircējiem vai tiem kuriem laiku tērē lai sasniegtu savu mērķi?

Vairāk sliektos uz vienlīdzību šajā jomā.

• 0

1337

1337

Pirmā Salauztā Sirds

• Konkursu Rīkotājs
  • PipPipPipPipPip
  • 463 ieraksti
  • CS 1.6 nick:KillingMachine
  • Pieslēdzies: 85d 6h 20m 45s

Prieks , ka Matrica mainās un aug. :)

• 0

giphy.gif

a.k.a KillingMachine

Hlors

Hlors

rockstar

• Lietotājs
  • PipPip
  • 66 ieraksti
  • CS 1.6 nick:wu_ Hlors
  • Pieslēdzies: 3d 2h 25m 32s

Skumji , ka reseti uzlikti, bet var jau sākt kačāt atpakaļ .. :ph34r:  Bet nu būs labi, ja īstenosies tās idejas, tik jādara . 

Nu es vairs nepieteikšos laikam nekur, nevar saprast vai jums tur vajag palīgus vai nē, spriežot pēc nesenās pieredzes . :D

• 0

giphy.gif

tenor.gif?itemid=9150971

Los Zetas / wu

Hlors

Style*

Style*

Misters Fortūna

• Administrācija
  • PipPipPipPip
  • 277 ieraksti
Mr. Fortūna

Skumji , ka reseti uzlikti, bet var jau sākt kačāt atpakaļ .. :ph34r:  Bet nu būs labi, ja īstenosies tās idejas, tik jādara . 

Nu es vairs nepieteikšos laikam nekur, nevar saprast vai jums tur vajag palīgus vai nē, spriežot pēc nesenās pieredzes . :D

Palīgi ir vajadzīgi, pašlaik ļoti noderētu žurnālists. Kurš teica, ka nav nepieciešami? Es vislaik gaidu kandidātus.
  • 0

Cepuminshhh

Cepuminshhh

Kur es esmu?

• Lietotājs
  • Pip
  • 30 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Cepuminshhh
  • Pieslēdzies: 1d 19h 8m 19s

Kāpēc man goblinam nav 22 lvl bet citiem ir? :D

• 0

~Lionel.~

~Lionel.~

When you have a dream to chase, nothing can stop you.

• Konkursu Rīkotājs
  • PipPipPipPipPip
  • 347 ieraksti
  • CS 1.6 nick:MATRICA | Illusion.
  • Pieslēdzies: 78d 1m 2s

Skumji , ka reseti uzlikti, bet var jau sākt kačāt atpakaļ .. :ph34r: Bet nu būs labi, ja īstenosies tās idejas, tik jādara .

Tak cik ilgi tu vari raudāt, ka nedabuji to acc.. pašam nav apnicis?

Par topiku - piekritīšu Sunim.. 3 mēnešu laikā viss, kas ir izdarīts ir resets..
Par konkursu sistēmu.. "drīzumā".. varu spriest, ka tā sistēma būs nākamgad ~martā? Ilgi jums ievelkas tas "drīzumā".. Uz doti brīdii tie ir tukši solijumi, nekas vairāk. Jūs tagad atkal tik daudz sasolat un tikai 1-2 lietas no visa solītā tiks izdarīts, vismaz šogad.

Pašlaik tie ir tukši vārdi.

Attieksme no jums rada attieksmi pret jums. 

• 2
Spoiler

Spoiler

Cepuminshhh

Cepuminshhh

Kur es esmu?

• Lietotājs
  • Pip
  • 30 ieraksti
  • CS 1.6 nick:Cepuminshhh
  • Pieslēdzies: 1d 19h 8m 19s

Prieks dzirdēt ka sāksies kaut kas kustēties uz priekšu!

• 0

JACK VAN DE BEATZ

JACK VAN DE BEATZ

Es sāku dažiem patikt

• CSDM Admins
  • PipPipPip
  • 106 ieraksti
  • CS 1.6 nick:AIM*BEATJACK
  • MC nick:My Name e Jeff
  • Pieslēdzies: 34d 2h 2m 40s

Šo tavu rakstu Style lasost, Es sapratu to ka triju mēnešu laikā nav izdarīts ne sūda tikai stati resetoti? Tak saņematies. Ir daudz kas iesākts jauns un triju mēnešu laikā pa lielam nekas nav realizēts? Es zinu ka jūs varat. Kur ir cs go surf serveris par kuru cilvēki nobalsoja?

Tas pagaidām viss no manis. Gaidīšu ar nepacietību ka kāds no sarkanajiem adbildēs.
  • 3

Pievienotā bilde

0 lietotājs(i) lasa šo tēmu

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Visas tiesības paturam. © MATRICA 2009-2018
Mājas lapas dizains: rsdesigns.lv , Style*

Mājas lapas kods: Podarok, Style*