Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Aurelija, Evelina, Metra
18. novembris
Pievienots: 18.11.2014 - 11:05
komentāru: 20
Pievienoja: Podarok
  Sveicināti Matricieši!   Apsveicu visus ar 18. novembri jeb Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, jeb Latvijas dzimšanas dienu!   Šodien plkst. 16 visi, kuri ir bijuši matricā onlainā pa pēdējām sešām stundām, saņems 75 !   Vēlreiz apsveicu Jūs visus ar Latvijai nozīmīgākajiem svētkiem! 
Lāčplēša diena
Pievienots: 11.11.2014 - 11:38
komentāru: 30
Pievienoja: Podarok
Sveicināti visi šajā brīnišķīgajā dienā!   Šodien, 11. novembrī, Lāčplēša dienā arī Matrica piemin Latvijas Brīvības cīņās kritušos varoņus. Sakarā ar šo nozīmīgo dienu Latvijas vēsturē, šodien plkst. 8os vakarā visi, kuri ir iegājuši Matricā pa pēdējām 12 stundām, saņems 50 !    Skaistu Jums un Jūsu mīļajiem šo dienu!
DeathRun
Pievienots: 18.10.2014 - 17:27
komentāru: 21
Pievienoja: Devilishh.
                                                           Hey, hey matricieši!  Laikapstākļi vairs jau nav tie labāki, ir sācies aukstais un drēgnais rudens, bet brīvdienas ir kļuvušas ar vien mazāk un mazāk, bet darbs ar vien vairāk un vairāk.. Tādējādi arī mēs šodien esam atvēruši rūpīgi izstrādāto Deathrun serveri! Ilgi taisīts, ilgi testēts,līdz beidzot pilnvērtīgi pabeigts un nu jau ir gatavs uzņemt jūs! :) Tātad no šodienas pilnībā strādā Deathrun serveris, kurā vēlamies redzēt jūs, tieši tagat un tulīt.                                             IP ADRESE dr.matrica.lvLielu paldies varam pateikt- Podarok, kas uzņēmās lielos darbus un piekrita vēlvienu reizi mēģināt startēt tieši Deathrun serveri, kurā mēs varēsim pavadīt patīkamus brīžus jebkurā laikā. Saucam draugus, saucam paziņas, būs ļoti interesanti, to es varu apgalvot!   Ja nu kādam ir/rodas jautājumi, kas vispār ir deathrun un kā viņš īsti ir jāspēlē?    - Deathrun gameplay's ir pavisam vienkārš, tiek dota mape ar vissdažādakajiem šķēršļim (lamatām), kuras jums ir jaapiet, lai beigu beigās varētu nogalināt T. Taču  "Terorists" visas mapes garumā, spiedīs pogas, kuras iedarbina lamatas..     Tas laikam pa lielam arī viss! Gaidam jūs serverī( dr.matrica.lv ), veiksmīgu spēlēšanu!
Lietotāji tiešsaitē / 4 /
MATRICAS TOP 5
Labākā reputācija

Foruma ieraksti