Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Aurelija, Evelina, Metra
Suminam!
Pievienots: 20.01.2015 - 14:24
komentāru: 31
Pievienoja: Kasītīss
Labrīt, labdien, labvakar! Šodien ir tā diena, kad pirms 24 gadiem pasaulē nāca viens no mūsu īpašniekiem un matricas aizsācējiem - Mr.Eat! Vēlējos tevi apsveikt un novēlēt tev visu to labāko- veselību, laimi, saticību un pārējais jau viss nāks no sevis! Gan es, gan noteikti arī pārējie matricieši, gribētu tev pateikt lielu paldies, ka esi ar mums un ka tev ir vēl spēks savu reālo dzīvi savienot ar matricu, realizēt un ieteikt visdažādākās idejas matricas attīstībai!       Veltīšu tev šo dzejoli: Lai viss ko vēlies - PIEPILDĀS.Lai viss ko dari - IZDODĀS,Lai viss ko gribi ir SASNIEDZAMS.Bet nekad lai nav tā, ka nav NEKĀ!     Nu tad par tiem 24!
War3FT Rase Goblins
Pievienots: 13.01.2015 - 12:53
komentāru: 20
Pievienoja: Podarok
Rase Goblins beidzot ir pabeigta!   Tā ir pieejama tikai tiem cilvēkiem, kuriem divas rases ir uzkačātas līdz 10. līmenim. Goblinam ir ļoti interesantas un neparastas spējas.   SKILL 1 : Grenade Updater - Pirmajā rankā jūsu Flash granātas tiek uzlabotas, tās paliek par sleep granātām - ja pretinieks (vai jūs paši) paskatās uz sleep flash granātu, tas (vai Jūs) "aizmigs", ekrāns būs melns (var redzēt kko ļoti minimāli), skanēs pulsējošā sirds skaņa un jūs nevarēsiet paiet 3 sekundes (STUN). -- Otrajā rankā jūsu HE granātas tiek uzlabotas. Tās paliek par cluster granātām - kad uzsprāgst, sašķeļas 10 gabalos - katrs gabals, ja trāpa pretinieka nodara 10 DAMAGE. Ļoti brutāla granāta, var one shotot cilvēku, ja visas daļiņas trāpīs! --- Trešajā rankā jūsu SMOKE granātas tiek pārvērstas par Teleport granātām. Te nav ko īpaši skaidrot - met smoke un aizteleportejies tur, kur piezemējas smoke!   SKILL 2 : Item Reincarnation Tas ir līdzīgs kā orkam Weapon reincarnation, tikai šeit atjaunos nevis ieročus, bet gan itemus (no shopmenu, shopmenu2). Trešajā rankā ir 100% atjaunot itemus!   SKILL 3 : Rocket Launcher Šaujot pa pretinieku ir iespēja izšaut raķeti, kas rādiusā nodarīs damage, kad saskarsies ar kādu objektu.   ULTIMATE : Nitro Boots! Dramatiski palielina jūsu ātrumu uz divām sekundēm (sprints).   Kā arī @WAR3 tika ieviests no team flash! Iespējams drīz būs pieejams VIPS!
Kasjitji, ko tu ar mums dari?
Pievienots: 9.01.2015 - 11:01
komentāru: 30
Pievienoja: Podarok
Labdien   Tātad, šodien mūsu dārgajam Kasjitjim (Kasparam) ir vārda diena, tāpēc visi kopā apsveiksim viņu vārda dienā!   Novēlu tev nosvinēt šo brīnišķīgo dienu ar ģimeni, dēlu un sievu, pa mierīgo, jo kā nekā jau 33 gadi... Nevar jau iet pa trako tā kā agrāk, labākājos dzīves gados! Bet katram dzīves posmam ir savi + un -, tu vari izbaudīt laiku ar ģimeni un man ir prieks par to, ka tu spēj atrast laiku savā saspringtā grafikā (ģimene, darbs, u.c. problēmas) matricai.   Vēl gribu tev novēlēt karjeras izaugsmi darbā, lai tu nekad neaizmirstu par matricu un lai visas tavas vēlēšanas piepildītos!   Apsveicu vārda dienā, Kaspar! Lai tev laimīgas visas 420 dienas gadā!
Lietotāji tiešsaitē / 4 /
MATRICAS TOP 5
Labākā reputācija

Foruma ieraksti