Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Aurelija, Evelina, Metra
ZM Plāns
Pievienots: 1.10.2013 - 09:49
komentāru: 30
Pievienoja: Podarok
Tātad, es jau apmēram esmu sastādījis plānu, kā uzlabošu ZM, padalīšos ar Jums: • Uztaisīt, lai ieroči pārlādētos • Izņemt dažas lietas no Extra Items • Samazināt ZM HP • Samazināt ZM Klašu skaitu līdz 7 • Samazināt human HP līdz 100 • Samazināt Assassin un Sniper HP • Izņemt VIP Menu • Samainīt nedaudz ZM abilities Ja Jums ir kādi ieteikumi, lūdzu rakstiet šeit!
Vajag kaut ko darīt ar ZM
Pievienots: 30.09.2013 - 06:20
komentāru: 31
Pievienoja: Podarok
Sveiki. Pēdējā laikā mums ir parādījušās lielas problēmas ar ZM serveri, tautas gandrīz vispār nav un es izdomāju, ka kaut kas būtu jāmaina ZM serverī.. Es gribētu dzirdēt Jūsu ieteikumus, ko vajadzētu uztaisīt ZM.

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\xampp\htdocs\inc\news.php on line 68

Warning: mysql_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\xampp\htdocs\inc\news.php on line 80
Vajadzīgi cilvēki!
Pievienots: 29.09.2013 - 12:35
komentāru: 10
Pievienoja:
Sveiki visi Matrica.lv Lietotāji un administrācija!  Tātad taka mūms serveros ir paradījies daudz cilvēku ,gan dd2 gan war3 kurš šodien tika palaists. Mūms ir vajadzīgi konkursi , es domāju ka visi gribētu kautko labu serveri uzspēlet! Tāpēc mūms ir vajadzīgs konkursa rīkotājs,un mēs viņu tagad meklējam ļoti aktīvi.Ir dabūti!     Vēl viena lieta,visi zin,ka mūms ir Oldshcool Klans ,ir aktīvs ir pietikama daudzuma cilvēki,tāpēc mēs esam nolēmuši to,ka mūms vajadzes Klana Galvu,akvtīvu,protams,tāpēc šite būs divi mazi paraudziņi ,ka pieteikties par klana galvu vai arī Konkursa rīkotaju!   Ka arī mūms ir vajadzīgs Grafiķis to jūs varat sazināties pa PM vai skype. Jo mēs velāmies veidot , nominācijas tāpēc mūms vajag darbiņus.   Tātad pieteikums uz Klana galvu!   Gadi -  Vārds uzvārds -  Sasvecināšanas topiks-  Pieredze -  Cik bieži uzturies pie pc -  Pieredze klana būšana -  Ko lieto nonsteam/steam -  Kāda veida pacelsi oldschool klanu uz augšu -  Ko darisi ar neaktīvajiem gameriem -  Kāda taktiku tu izstradātu,lai mēs vinētu ,pasastasti mazu, piemēriņu. -     Konkursa Rīkotājs.   Gadi -  Vārds Uzvārds -  Sasvecināšanas topiks -  Pieredze - Cik bieži varētu mūms rīkot konkursiņus - Varbūt esi ar lielu pieredzi rīkošanas un uzreiz vari kautko ieteikt -  Vai tu varētu rīkot gan foruma gan servera konkursus-  Vai varētu arī dabūt sev palīgu veidošanas - Kāpēc tu esi tas cilvēks kuru mēs varbūt pieņemsim -     Tātad šini topika daram ta , neviens neposto izņemot cilvēku kurš grib pieteikties uz amatu visi lieki ,kuri postos izņemot sarkanie tik abalvoti ar brīdinājumu!
Lietotāji tiešsaitē / 4 /
MATRICAS TOP 5
Labākā reputācija

Foruma ieraksti