Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Aurelija, Evelina, Metra
Twitter
Pievienots: 1.11.2013 - 09:19
komentāru: 16
Pievienoja: Podarok
Sveiki. Esmu izskatījis visus jūsu pieteikumus uz MATRICAS TWITTERA galvu un esmu izlēmis, ka MATRICAS TWITTERA galva būs Mareks AKA Lieniite*! Apsveicu. Aptauja parādīja, ka tauta grib DEATHRUN serveri, serveris tiks uztaisīts 3-4 dienu laikā. Paldies par uzmanību!
Jauns server & info
Pievienots: 31.10.2013 - 10:57
komentāru: 8
Pievienoja: Podarok
Sveicināti dārgie Matricieši. Big boss ir atgriezies ar daudz jaunām domām. Sāksim ar to, ka mums ir jāveido cits serveris WAR3 vietā, gribētu, lai jūs nobalsotu par serveri, kuru gribētu redzēt WAR3 vietā. Vēl viena lieta ir tas, ka šodien es un ZM Galva (aka Johny) veiksim daudz izmaiņas @ ZM ap 9-10 vakarā. Ir vēl dažas domas, kuras es pagaidām neatklāšu, jo kārtīgi viss jāapdomā, bet ir viens svarīgs jautājums, tas ir, MATRICAS TWITTER. Mums vajag vienu SAKARĪGU cilvēku, kas atbildētu par MATRICAS TWITTERI, protams, tas cilvēks dabūs no mums bonusus un statusu forumā. Lūgums šeit pieteikties par TWITTERA Galvu pēc veidlapas :   1. Jūsu vārds 2. Jūsu vecums 3. Niks spēlē 4. Cik stundas pavadi matricā dienā (gan forumā, gan serveros) 5. Novērtē savas LV valodas zināšanas (no 1-10 ballēm)   P.S. > Sakarā ar HalloWeenu, mēs izdomāsim kaut kādu FUN eventu, gaidiet :)
DD2 Statistika
Pievienots: 15.10.2013 - 18:27
komentāru: 14
Pievienoja: Podarok
Čau. Es uzliku uz DD2 uz pārbaudes laiku MATRICAS pluginu : LifeTime Stats. Visi stati tagad saglabājas Web PsychoStatos { TE LINKS : http://matrica.lv/dd2stats } ar 30 sekunžu aizkavēšanos. Tas vēl nav viss : spēlē stati ņem datus no mājaslapas statiem un līdz ar to mēs dabūjam vienādus status mājaslapā un spēlē. Tas projekts vēl tiks uzlabots un drīz uzlikts arī citos serveros! Ja ir kādi BAGI, IETEIKUMI vai jebkas cits sakams par šo tēmu, laipni lūdzam, rakstiet! EDIT1 : Tā kā visiem apnika MONITORINGS, es noņēmu iespēju spēlētājiem specot visus. Tagad spēlētājs varēs specot tikai savus komandas biedrus, kamēr viņš būs miris.
Lietotāji tiešsaitē / 4 /
MATRICAS TOP 5
Labākā reputācija

Foruma ieraksti