Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Aurelija, Evelina, Metra
Surf VIP & XP Reset
Pievienots: 3.12.2013 - 07:16
komentāru: 4
Pievienoja: Podarok
Labrīt. Šodien es pabeidzu taisīt SURF VIPU. Tātad, ko dod VIPS? VIPAM ir 125 HP, 100ARM, Granātas katrā raunda sākuma. VIPAM ir parašūts, spiežot E pogu +use parašūts atvērsies. Vēl VIPAM ir 25% iespēja katrā raunda sākumā dabūt M3 un DEAGLU. Un, protams, tradicionāli, VIPIEM ir PIMP čats - zaļā krāsā. Gribu piebilst, ka SURF VIPS vēl tiks papildināts, tāpēc laipni lūdzu atstāt komentārus ar idejām par VIPA papildināšanu. Vēl viena lieta, kas notika vakar ir XP Resets @ZM, tagad visām rasēm kačs sāksies no 4LVL! Paldies par uzmanību, gadīšu ar nepacietību jūsu komentārus!
Jauni uzlabojumi!
Pievienots: 1.12.2013 - 17:31
komentāru: 10
Pievienoja: iSwearSheWas17
  Sveiki! Šodien tika izveidoti daži uzlabojumi gan serveros gan arī mājaslapā. Pirmkārt,SURF serverī tika ieviests automātiskais demo-recorder,tas nozīmē,ka tagad demo ierakstīsies automātiski ar nosaukumu surf.matrica.lv(.dem)! Otrkārt,JailBreak serverī tika ieviesti stati,ar nokavēšanos,bet tika ieviesti! Treškārt,mājaslapā banu sadaļā tika ieviesta poga "Meklēt". Tas atvieglo darbu daudziem administratoriem un spēlētājiem,jūs varat atrast aktīvos banus,administratorus,iemeslus utt. Ceturtkārt,serveros tika ieliktas jaunas mapes.ZombieMod serverī un DD2 serverī. Tuvākajā laikā JailBreak serverī notiks arī dažas izmaiņas.Cilvēki sūdzas,ka NightCrawler dienā,lodes beidzas ātri un tad viņi sāk bugot wepus.Drīzumā tiks ieviests bezgalīgas aptveres M4A1 ierocim un dažās mapēs kur ieročus var dabūt uzspiežot vai uzšaujot pa pogu(ieroču istabā) jūsu ierocis  tiks automātiski izmests.(Visās dienās kuros ir aizliegts bugot ieročus,pielietot tos utt.).   Piebilstu,ka vēl tiek meklēti attiecīgie serveru uzraugi(skatīt informācijas dēli).Lūgums rakstīt pieteikumus nevis prasīt administratoriem pa PM.   Ja jums ir kādi ieteikumi,droši,rakstat attiecīgajā sadaļā. Pagaidām tas ir viss! - Ar cieņu,Matrica.Lv administrācija.    

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\xampp\htdocs\inc\news.php on line 68

Warning: mysql_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\xampp\htdocs\inc\news.php on line 80
DeathRun Server Opened!
Pievienots: 17.11.2013 - 13:27
komentāru: 13
Pievienoja:
     Nu sveiki matricieši. Varu jums ar prieku visiem paziņot ka šodien ir atvēries mūsu DeathRun serveris, kuru visi tik ļoti ilgi gaidīja un pa kuru visi balsoja, lai būtu tieši DeathRun's.    Konektējamies klāt caur dr.matrica.lv . Ceru būsiet atsaucīgi un saprotoši un rakstīsies DR foruma sadaļā ieteikumus kas mums ir jāpievieno, lai serveris būtu izcils. :)    Kā arī ir iespēja pieteikties uz divām brīvām vietām adminu sarakstā un būt vienam no mūsu MATRICAS.LV draudzīga komūna Administrācījas daļas :)   Viva La matrica :) Ar cieņu Administrācīja.  
Lietotāji tiešsaitē / 4 /
MATRICAS TOP 5
Labākā reputācija

Foruma ieraksti