Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Aurelija, Evelina, Metra
Lielais Ziemassvētku Konkurss 2016
Pievienots: 4.12.2016 - 17:47
komentāru: 16
Pievienoja: Devilishh.
Hey,hey!   Tātad lielais Ziemassvētku konkurss no administrācijas puses ar nelielu nokavēšanos ir klāt! Tātad, kas tad vispār būs un kāpēc mēs to taisām kā lielo konkursu? Viss ir ļoti vienkārši sākot ar 6. decembri katru dienu jums būs iespēja saņemt mazas balvas, gan serverī, gan forumā, neizstājoties no lielā laimesta, kurš tiks paziņots 24.12.2016.   Tātad:   1. Adventes kalendārs. Sākot ar 6.decembri būs adventes kalendārs! Kā tas izpaudīsies? Viss ir ļoti vienkārši, 00:01 mēs ievietosim bildi ar attiecīgās dienas datumu, jums atliks vienīgi nospiest like šai bildei, lai piedalītos. 23:59 ar programmas palīdzību tiks izlozēts viens laimīgais kurš saņems pārsteiguma balvu forumā un viens laimīgais, kurš saņems pārsteiguma balvu serverī! Konkurss norisināsies līdz 24 decembrim ieskaitot to! :) 2. Nofotografē savu z-svētku eglīti. Domājams šeit jau viss ir skaidrs, uzvar skaistākā eglīte. Bildes iesūtam līdz 23.12.2016 man, Podarokam vai Hektoram. 3. Matricas zīmējums. Kas tad tas ir ? Tātad, jums ir jāuzzīmē Matricas logo uz z-svētku fona, drīkstat zīmēt ar roku vai izmantojot palīgprogrammas uz jūsu datoriem. Atcerieties, ka fona attēls nedrīkst būt kopēts no i-neta, tam ir jābūt paša zīmētam. Uzvar labākie trīs darbi! Darbus iesūtam administrācijai pm  līdz 21.12.2016 , apbalvošana 24.12.2016 4. Dāvini un Saņem! Kas tad šeit būs ? Šajā konkursā piedalās tikai tie lietotāji, kuri piesaka savu dāvanu pie kāda no administrācijas pm. Proti tie var būt wm, tā var būt ikona, steam gift, vip utt. Līdz ar to mēs saņemam visas jūsu dāvanas un pievienojam klāt dāvanas no mums un ar programmas palīdzību samaisām visu un izdalām jums! Tas nozīmē, ka pret jūsu dāvanu jūs varat saņemt kaut ko pavisam citu! P.S. Visas dāvanas paliek anonīmas. 5. Atrodi mani! Katru 3 dienu līdz 23.12.2016 forumā tiks paslēpta dāvana, pirmais kurš to atrod, laimē! Tā var būt topikos, profilos, iespējams pat banlistē vai čatā, tāpēc esam vērīgi. Tas nebūs vārds "Dāvana" tā būs maza bildīte/ikona dāvanas veidolā, līdz ar to jūs to noteikti nesajauksiet!

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\xampp\htdocs\inc\news.php on line 68

Warning: mysql_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\xampp\htdocs\inc\news.php on line 80
Stāsts par vienu noziegumu
Pievienots: 23.11.2016 - 21:40
komentāru: 52
Pievienoja:
Labvakar,   Pēdējā laikā cilvēkiem Latvijā interesē viens jautājums - kas tad īsti notiek ar CS 1.6 industriju Latvijā? Projekti ik pa laikam pazūd no redzamības loka, tad atgriežas. Serveros dažkārt nav iespējams paspēlēt, sanāk pat tā, ka spēlētājiem pazūd visi pirktie bonusi (ACC, VIP, punkti, utt.). Šodien es vēlos padalīties ar savām domām šajā jautājumā. Kā jau mēs zinam, pasaulē eksistē daudz dažādas psihiskās slimības. Mēs esam dzirdējuši par psihiski slimiem cilvēkiem, kuri mēģina "izglābt pasauli" darot sliktas lietas un bojājot dzīvi citiem. Izrādās, ka arī mūsu industrijā atradās viens tāds cilvēks - "glābējs". Interesants fakts, ka šis cilvēks izdomāja glābt Latviju nevis valsti, kurā pats dzīvo - Vāciju. Labi, nestiepšu gumiju tālāk, šo cilvēku sauc Sergejs Szubakins jeb Сергей Зубакин (FACEBOOK PROFILS: https://www.facebook.com/seregaa14). Šī cilvēka hobijs ir neskaitāmas stundas no vietas pavadīt pie datora, brūkot virsū Latvijas spēļu projektiem. Parasti viņš to dara vakaros un līdz pat ļoti vēlai naktij. Sākumā "glābējs" izmantoja "stress test" saites un brūka ar tām. Tālāk varonis izdomāja, ka var darīt visu ko grib bez sekām kiberpasaulē un sāka darboties vēl aktīvāk, izmantojot maksas ddos botnet pakalpojumus. Es nosaucu šo brīnišķīgu cilvēku par "glābēju", bet īsti nepaskaidroju kāpēc. Tātad, pastāstīšu Jums īsumā par viņa motīvu. Mūsu "glābējs" tic, ka dara labu darbu un attaisno savu rīcību ar to, ka spēles deģenerē cilvēkus. "Jaunieši pavada laiku pie datoru un tādējādi deģenerē, tajā laikā viņi varētu aiziet uz sporta zāli pakačāties". Ar cilvēku jau daudzi bija mēģinājuši parunāt par šo tēmu, bet diemžēl "glābējs" pieturās pie sava slimā skata punkta, atbildot ka "visi viņi ir vienādi". Ar šo rakstu es nekādā gadījumā neaizicināju Jūs rakstīt šim cilvēkam, viņa draugiem, ģimenei, vecākiem vai darba devējiem sliktas lietas, bet vienkārši informācijas nolūkos, lai Jūs zinātu, kas notiek.   Atkārtošos, re-kur ir viņa facebook profils : https://www.facebook.com/seregaa14   Un dažas bildes, lai Jūs zinātu kā mūsu varonis izskatās :  
Ziemassvētki & dažas citas lietas
Pievienots: 24.12.2015 - 17:29
komentāru: 16
Pievienoja: Podarok
Labvakar.   Pirmkārt, apsveicu visus Ziemassvētkos. Novēlu Jums pavadīt šis dienas ar ģimeni/tuviem cilvēkiem.   Otrkārt, kā jau Jūs redzat mums pamainījās dizains. Nevajag uztraukties, ja atrodat kaut kur bugus vai neejošas lietas, tas viss tiks izlabots tuvākās dienās! Par dizainu gribu pateikt lielu paldies BOTNAMELV, kurš ir uzzīmējis to un uzrakstījis HTML/CSS daļu!   Treškārt, tā kā laika trūkuma dēļ man nesanāca pabeigt kodēt MATRICAS Loto, mēs to pārcelsim uz janvāri (sīkāka informācija sekos vēlāk).   Nobeigumā gribu vēlreiz pateikt, lai Jums jauki un gaiši Ziemassvētki.   VIVA LA MATRICA, Podarok.
Lietotāji tiešsaitē / 4 /
MATRICAS TOP 5
Labākā reputācija

Foruma ieraksti