Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Aurelija, Evelina, Metra
JailBreak VOICE sistēma
Pievienots: 5.01.2014 - 17:46
komentāru: 14
Pievienoja: Podarok
Sveiki. Tātad, šodien JailBreak serverī tika ieviesta jauna VOICE sistēma. Ir daudz un dažādas opcijas, kā to pārtaisīt utt un es jums piedāvāšu dažus variantus, Jūs paši varēsiet izvēlēties. Tagad saimons var regulēt gameplay - atņemt un dot balsi cietumniekiem, lai tie netraucētu viņam vadīt. Pirmais options : ir divas iespējas vai nu visi varēs runāt, vai nu tikai ADMINI, VIPI, CT un respektīvi saimons. Ja būs uzlikts, ka visi var runāt, saimons caur saimona menu vai /mutemenu varēs atņemt kādam cilvēkam balsi, lai tas netraucētu viņam vadīt. Respektīvi, ja runāt varēs tikai ADMINI, VIPI, CT - tad saimons varēs dot balsi parastiem spēlētājiem, lai tie varētu runāt. Otrais options : ja piemēram saimons atņemt kādam cilvēkam balsi, tad vai tas cilvēks paliks bez balss līdz mapes beigām vai arī līdz nākamajam raundam. Attiecīgi, ja neviens izņemot CT, ADMIN, VIP nevar runāt, tad saimons var iedot kādam balsi, šis options nosaka to, vai tā balss paliks cietumniekam uz vienu raundu vai līdz mapchange. Trešais options : vai saimons var atņemt balsi adminiem un vipiem ? Ceturtais options : kad saimons runā, nevienu nevar dzirdēt izņemot saimonu, tas ir domāts lai nekliedz un netraucē vadīt. Tas pagaidām ir izslēgts.   Lūdzu nobalsot par katra optiona variantiem komentāros! Viss ir jūsu rokās!      
ZM Atskaite
Pievienots: 4.01.2014 - 14:32
komentāru: 41
Pievienoja: Podarok
Sveiki. Te būs atskaite par izdarīto @ ZM Server, atskaite tiks papildināta ar laiku!   4. Janvāris - Sestdiena - 16:20 :   *) Tika izlabots XP bugs  *) Tika izlabots KILL Bugs *) Noņemts UNLIMITED CLIP - tagad ir jāparlādē ieroči *) Tika samazināti ZM HP *) Tika pievienoti ACHIEVEMENTS (Sasniegumi) par 10, 13, 15, 20 un 22 līmeņa sasniegšanu *) Par ZM inficēšanu Jūs saņesiet tagad +500HP, HUMAN HP bāze tagad ir 200, nevis 350 kā bija agrāk {par to, ka jūs būsiet pēdējais HUMANS, jūs saņemsiet +200 HP}. VIPIEM ir 300HP! *) VIPIEM tagad ir tikai 1 MULTIJUMP *) Scream - Nurse zombie pirmais ZM - tika samazināts DAMAGE un radiuss *) BIGFIREBALLER damage samazināts *) Smoker vilkšanas ātrums samazināts no 700.0 līdz 500.0
SMS Shop & Resets
Pievienots: 2.01.2014 - 11:06
komentāru: 4
Pievienoja: Podarok
Sveiki! Šodien notika BANU Resets un JailBreak MTP Resets, ZM Serveri neaiztiku pagaidām, tas tiks pārtaisīts drīz, tāpēc neredzu jēgu tagad neko RESETOT @ ZM. Otra ziņa ir par SMS SHOPU: SMS SHOPS tiks izslēgts uz kādu laiku, cerams, ka ne uz pārāk ilgu, ļoti atvainojamies par to, mēs centīsimies visu salabot pēc iespējas ātrāk!  P.S. Kamēr SMS Veikals nestrādā, Jūs varat izmantot WEBMoney un maksāt caur to. Paldies par uzmanību!
Lietotāji tiešsaitē / 4 /
MATRICAS TOP 5
Labākā reputācija

Foruma ieraksti