Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Aurelija, Evelina, Metra
Ikonas & MTP
Pievienots: 11.01.2014 - 17:40
komentāru: 13
Pievienoja: Podarok
Hey. Jau droši vien pamanījāt, ka man ir sava ikona pirms nika visur - forumā, jaunumos, profilā utt. (Ar laiku tiks uztaisīts arī tā, lai ikona būtu arī čatā). Tad lūk, tagad Jūs varat iegādāties unikālu ikonu SMS Veikalā tikai pa 75 santīmiem uz visu mūžu! Simboliska cena.. Kas vēl? SMS Veikalā tagad var arī iegādāties MTP par pavisam fantastiskām cenām! Paldies par uzmanību, ja ir kādi ieteikumi, rakstiet droši komentāros!
SMS SHOP
Pievienots: 9.01.2014 - 12:05
komentāru: 18
Pievienoja: Podarok
Sveiki. Nu beidzot SMS Veikals ir atgriezies un strādā ATKAL! Mēs centāmies uztaisīt kaut ko jaunu un interesantu un arī uztaisījām. Tagad SMS numurs ir mainījies uz 144! Kas vēl, ja tu vēlies pasūtīt adminu - viss, kas tev jāizdara ir jāsūta MTADMIN uz numuru 144 un līdzīgi ir ar NICKREGU, XP, UNBANU un VIPU. Kaut kad drīz es pievienošu iespēju iegādāties MTP no SMS Veikalu un vēl DAUDZ DAUDZ jaunu lietu. Cenas arī tiks mainītas ar laiku!   Paldies par uzmanību, VIVA LA MATRICA!
Statistika
Pievienots: 7.01.2014 - 16:21
komentāru: 9
Pievienoja: Podarok
Sveiki. Tikko pabeidzu taisīt STATUS visos serveros, līdz ar to paziņoju, ka notika STATU resets visos serveros + stati strādā visos serveros tagad! Status varat apskatīties šeit : http://matrica.lv/stati
Lietotāji tiešsaitē / 5 /
MATRICAS TOP 5
Labākā reputācija

Foruma ieraksti