Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Aurelija, Evelina, Metra
SURF Again
Pievienots: 19.01.2014 - 13:35
komentāru: 17
Pievienoja: Podarok
Sveiki atkal! SURFs tika pilnīgi pārtaisīts no 0, kā arī tur tika ieliktas jaunas fīčas (MAPCHOOSERIS jauns un RTV komanda, naudas izmešana, kad esi nogalināts u.t.t...). Viss gameplays ir ideāls, nekas nelago, vārdu sakot, viss strādā kā vajag! GO GO GO to play!
SURF
Pievienots: 18.01.2014 - 20:56
komentāru: 9
Pievienoja: Podarok
Sveiki. Kā Jūs jau nojaušat, šī ziņa būs par SURF Serveri. Tātad, SURF Serveris būs izslēgts līdz rītdienai, tur notiks remotu darbi (Jūs paši to gribējāt, jo SURF lago un 100 procentīgi izbaudīt GAMEPLAY tur, diemžēl, nav iespējams :/). Tātad, vēlreiz atkāršu, nevajag celt pāniku, SURF tiks izslēgts līdz rītdienai! Paldies par uzmanību!
Foruma ROLLBACKS
Pievienots: 16.01.2014 - 20:30
komentāru: 4
Pievienoja: Podarok
Sveicināti draugi! Taisot jaunu un smuku informācijas dēli, es pieļāvu milzīgu kļūdu un pirms dēļa uzlabošanas neuztaisīju FORUMA backupu, tāpēc man diemžēl nācās likt 3 dienu vecu backupu.. Nu ko es varu teikt, sūdi notiek. Es noteikti padomāšu par kkādiem bonusiem Jums, dārgie draugi un svarīgākās tēmas {pēdēju 3 dienu laikā} noteikti izvilkšu.  Paldies par sapratni, draugi, rīt gaidiet patīkamas ziņas par bonusiem Jums, sakarā ar šo nepatīkamu notikumu!
Lietotāji tiešsaitē / 4 /
MATRICAS TOP 5
Labākā reputācija

Foruma ieraksti