Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Aurelija, Evelina, Metra
Sveiciens sieviešu dienā!
Pievienots: 8.03.2014 - 08:47
komentāru: 9
Pievienoja: Devilishh.
Sveicināti dārgie draugi! Apsveicam jūs ar šo skaisto,burvīgo pavasara dienu,8.Martu! Atgadinam jums,neaizmirstat apsveikt savas jaukās,daiļās dāmas. Kuras kā jau jūs paši zinat ir pašas labākās,skaistākās,brīnišķīgākās. Tapēc arī šo dienu veltīsim viņām,liksim viņām justies mīlētām..   :wub: Sievietēm mātēm, sievietēm - sievām,meitenēm seksīgām, pusaudzēm tievām, naciķu liegti, mēs spītējot biedam, dāvājam ziedus vēl skaistākam ziedam! APSVEICAM VISAS SIEVIETES,KĀ ARĪ JŪS.. 8.Martā - Sieviešu dienā!                                                                                                 Ar cieņu,Matrica.lv administrācija!   
Web money!
Pievienots: 1.03.2014 - 21:24
komentāru: 10
Pievienoja: RYO*
  Heya matric'ieši!   Kā jūs jau noprotat, raksts būs par matricā ieviesto Web Money sistēmu, kam tas ir nepieciešams, kā iegūt Web Money un tā tālāk, un tā joprojām...   Tātad, Web Money ir matricā ieviestā virtuālā valūta, ar kuras palīdzību jūs varat norēķināties sms shop'ā http://matrica.lv/?sms   Atzīmējot 'Maksāšu ar Web Money', cenas augšpusē parādās kā WebMoney. Tātad jūs varat iegādāties visu, kas atrodams sms shop'ā par Web Money.   Tālāk, kur tad iegūt Web Money?   Web Money jūs varat iegūt:   1) Nopērkot to tajā pašā sms shop, piespiežot naudiņas simbolu un izvēloties attiecīgo Web Money skaitu.  2) Matrica's administrācija iedos Web Money par padarīto darbu matrica's labā, tas ir, konkursu rīkotājiem par katru izveidoto konkursu (gribu atgādināt, ka katram konkursu rīkotājam var būt tikai 1 aktīvs konkurss, sekojoši, ja viens konkurss nav noslēdzies un nav paziņoti uzvarētāji aizliegts veidot nākošo konkursu), BT, serveru uzraugiem par izskatītām sūdzībām, banu apelācijām, grafiķiem par padarīto darbu logo vai dizaina veidošanā, katrs lietotājs varēs saņemt Web Money par iesniegtu sūdzību par pārkāpējiem (skaitīsies vienīgi palīgprogrammu lietotāji) vai adekvātu ieteikumu serveriem vai web, par palīdzību projektam un tā tālāk un tā joprojām...    3) Matricas administrācija var laiku pa laikam izveidot kādu konkursu, kur balva attiecīgi būs Web Money.   4) Ar laiku tiks izveidots, ka Web Money var pārsūtīt no viena lietotāja uz otru un līdz ar to jūs varēsiet iedot vai kādam paprasīt iedot jums šos Web Money.   5) Iespējams, ar laiku tiks izveidota arī tāda sistēma, ka Web Money tiks iedots arī par katru postu, izņemot offtopic sadaļā.   Ja jums ir radušies kādi jautājumi vai ieteikumi, droši rakstat attiecīgajā sadaļā.   Ar cieņu, Matrica.Lv administrācija.
Kaķu diena
Pievienots: 1.03.2014 - 12:28
komentāru: 14
Pievienoja: Podarok
Sveicināti dārgie, lielie un mazie kaķu mīlētāji. Beidzot arī Jūsu mājās ir atnākuši svētki, tiem, kas aizmirsa, atgādināšu, ka šodien ir ne tikai pirmā pavasara diena, bet arī starptautiskā kaķu diena, tāpēc, mani dārgie kaķu mīlētāji, no visas sirds apsveicu Jūs ar šo brīnišķīgo dienu Jūsu dzīvē. Sakarā ar šo brīnišķīgo dienu, Matricā notiek akcija : visi, kas uzrakstīs man vēstuli ar tekstu "Dievinu kaķus!" saņems ikonu par BRĪVU! Vēlreiz apsveicu visus ar Kaķu dienu!
Lietotāji tiešsaitē / 4 /
MATRICAS TOP 5
Labākā reputācija

Foruma ieraksti