Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Aurelija, Evelina, Metra
Oldschool*/Vanja
Pievienots: 28.05.2014 - 19:18
komentāru: 27
Pievienoja: Podarok
Sveicināti dārgie draugi. Ziņojums visiem : mūsu Johny ir atgriezies, tagad varēsiet viņu satikt spēlē ar jaunu niku : Oldschool*/Vanja! Lūgums adminus nebanot viņu, jo viņš oficiāli ir OldSchool klanā. Prieks, ka tu esi atpakaļ, Johny aka Vanja! VIVA LA Vanja, paldies par uzmanību.
Jauna ēra!
Pievienots: 24.03.2014 - 00:27
komentāru: 24
Pievienoja: Devilishh.
Sveiki draugi! Tātad šodien mēs esam izveidojuši Matricai draugiem.lv lapu,kā arī daudzas citas. Lai nedaudz popularizētu,mūsu mīļo komūnu,kā arī lai padarītu jaunumu uzzināšanu daudz interesantāku,vieglāku un ātrāku. Tātad no šodienas darbu sāks,mūsu pašu draugiem.lv lapa,twitter konts,ask.fm konts,kā arī youtube kanāls..Mēs ceram ka jūs būsiet atsaucīgi,aktīvi un palīdzēsiet mums šo visu padarīt,pēc iespējas interesantāku un jautrāku.Tātad šinīs majaslapās jūs varēsiet uzzināt ātrākā ceļā visu to,kas notiek matricā,bet varbūt nav pat ierakstīts pašā forumā..  Nu ko aiziet sekojat mums arī citur,ceram uz atsaucību!  http://www.draugiem.lv/matrica.lv/http://ask.fm/MatricaLVhttps://twitter.com/MatricaLvvhttps://www.youtube.com/channel/UCHh_vdrDAvTsFaSZpHS2WUA P.S paldies meikii,par atvēlēto laiku bildēm. :)  Paldies par uzmanību!                                                                           Ar cieņu Matrica.lv administrācija! :)
Pavasara brīvlaiks!
Pievienots: 14.03.2014 - 18:56
komentāru: 22
Pievienoja: Podarok
Sveicināti dārgie draugi! Apsveicu visus ar pavasara brīvlaika sākumu, visiem novēlu nenodzerties pa brīvlaiku un DAUDZ spēlēt MATRICĀ un pasaukt mūsu mīļajā MATRICĀ pēc iespējas vairāk draugus! Kāpēc es vispār rakstu šito ? Ah, pareizi, šodien notika BANU resets! Visiem čīteriem un sliktiem zēniem tagad būs 2. iespēja!  Lai jums labs brīvlaiks un neatkārtojiet pagātnes kļūdas. Podarok @ MATRICA!
Lietotāji tiešsaitē / 4 /
MATRICAS TOP 5
Labākā reputācija

Foruma ieraksti