Autorizācija

Šodien vārda dienu svin: Aurelija, Evelina, Metra
Login panelis un jaunumi
Pievienots: 20.09.2014 - 19:25
komentāru: 28
Pievienoja: Podarok
Sveicināti. Bieži sanāca atlikt šo pasākumu uz vēlāku laiku, bet beidzot tas brīdis ir pienācis : es pārkodēju login paneli, daudz lietas optimizēju, izlaboju bugus, pamainīju dizainu (nezinu kā jums, bet man panele šķiet daudz smukāka tagad) un tagad es centīšos precīzēt, kas tad tika izmainīts. Tātad, kā jau jūs esiet pamanījuši, profila bildei apkārt tagad ir rāmis, rāmja krāsu nosaka jūsu grupas krāsa.. Poga "Mans profils" tika izņemta no paneles, jo tā šķita bezjēdzīga (uz jūsu profila lapas var nokļūt uzspiežot uz jūsu profila bildes vai uz jūsu nika augšā), tās vietā es ieliku pogu "Draugi", te es neskaidrošu neko sīkāk, viss ir pašsaprotams. Vēstules un Paziņojumi - ja jums ir atnākusi jauna vēstule vai jauns paziņojums, jūs to pamanīsiet daudz ātrāk, vieglāk, jo tagad iekavās pie attiecīgās pogas tiks parādīts, cik jums ir nelasītas ziņas vai neskatīti paziņojumi ar dzeltenu mirgojošu ciparu. Tika pievienota jauna fīča - "Kas tev prātā?", tur jūs varat rakstīt principā jebko, kas jums ienāk prātā. Kad ierakstījām kaut ko, spiežam "ENTER", uzgaidam līdz brīdim kad parādīsies paziņojums ar tekstu "Done! :)" uuuunnnn APSVEICU, jūs atjaunojāt savu statusu. Tagad pastāstīšu par visinteresantāko fīču - : Ja jums ir mazāk par 50 - uzraksts "( Tev ir ... )" būs sarkans un mirgos ļoti ātri - steidzami jāpapildina māciņš!!! Ja jums ir no 50 līdz 250 - uzraksts "( Tev ir ... )" būs oranžs un mirgos ar vidējo ātrumu - ir jau pieņemami, bet tomēr jāpapildina māciņš. Ja jums ir no 250 līdz 500 - uzraksts "( Tev ir ... )" būs dzeltens un mirgos ļoti lēni - gandrīz labi, bet tomēr vēl nedaudz trūkst. Ja jums ir no 500 līdz 700 - uzraksts "( Tev ir ... )" būs zaļš un nemirgos - labi, jums ir pietiekami daudz , malacis, tā tik turēt. Ja jums ir vairāk par 700 - uzraksts "( Tev ir ... )" būs zaļš ar atspūlgu un nemirgos - jūs varat uzskatīt sevi par absolūtu varoni, jūs sasniedzāt labāko līmeni. Par šo domu gribu izteikt pateicību vienam cilvēkam un tas ir mūsu Devils, viņš ir šīs idejas autors. Paldies tev, Девилышш. [spoiler] Ахххх, деам дэвилышш, ko tu šeit gribēji redzēt? Sēdies, Chill, 2! *inside jokes* [/spoiler] Paldies par uzmanību, ja ir kādi ieteikumi vai Jūs pamanat kādu kļūdu login panelī, ziņojiet man vai rakstiet forumā! EDIT1: Kaut kad drīz ķeršos klāt pie foruma login, domāju uztaisīt paneli identisku ar sākumlapas paneli jeb nahrenizēt foruma login paneli un uzkodēt tur jaunu (sākumlapas paneli).
JailBreak paciņa
Pievienots: 5.08.2014 - 18:36
komentāru: 24
Pievienoja: Podarok
  Sveiki. Jūs jau laikam esiet pamanījuši, ka JailBreakā šodien tika izlaista jauna UPDATE paciņa ar dažiem jaunumiem. Sīkāk par to : Kā jau es aprakstīju info dēlī - nedaudz tika izmainīta Brīvdiena. Brīvdiena tika izņemta no MTP Veikala (/shop), kā arī VIPIEM tika atņemta iespēja dabūt Brīvdienu katra raunda sākumā, savukārt tiem tika pievienots PARAŠŪTS, to var izmantot, spiežot E (+use) pogu. NightCrawleri un VIPI, kuri atrodas iekšā STEALTH modā nevar izmantot parašūtu.Kāpēc es vispār mainīju brīvdienu? Pirmkārt un galvenokārt, lai Saimonam un CT būtu vieglāk vadīt dienas, jo esmu dzirdējis daudz sūdzības par to, ka VIPus ir grūti savaldīt (tieši Brīvdienas dēļ) vai arī saimonam ir brutāls veids kā savaldīt VIPus (fragošana) un es izdomāju, ka būtu ļoti labi uztaisīt Brīvdienu par tādu "retumu"..Par Bazooka. Jūs jau arī laikam būsiet pamanījuši, ka Bazooka duelis tika nedaudz pamainīts - uzlabots. Tātad, sakarā ar to, ka daudzi sūdzējās par lagiem Bazooka dueļa laikā, es pilnībā pārrakstīju Bazookas kodu no 0 un tagad (it kā?) nevienam nekas nelagoja testēšanas laikā. Es uztaisīju jaunus lidošanas efektus Bazooka duelim, jaunās skaņas, kā arī efektus raķetes šāvienam.   Tātad, atgriežoties pie jautājuma par brīvdienu, tas viss tika uztaisīts uz TEST laiku, ja jums tas nepatiks, laipni lūdzu uztaisīt topiku un izteikties visiem, ja būs pārākums pret šo "jauno" brīvdienu, atgriezīšu visu kā bija.   Paldies par uzmanību,VIVA LA MATRICA!
Knife Arena
Pievienots: 28.07.2014 - 13:55
komentāru: 27
Pievienoja: Kasītīss
Hey heyo matricieši!     Laikapstākļi priecē, dažam pa karstu, dažam tieši laikā, citi atpūšas, citi strādā un vieni no darba rūķiem ir tieši matricas vadība, kas šodien vēra vaļā pabeigto Knife Arena serveri. Ilgi taisīts, ilgi testēts, bet nu beidzot mēs varam paziņot, ka serveris ir pilnībā atvērts un gaidam jūs tieši tur- tagad un tulīt. IP adrese: ka.matrica.lv!   Lielu paldies varam pateikt- Podarok, kas uzņēmās lielos darbus un dāvā jums vēlvienu vietu, kur izklaidēties un pavadīt patīkamus brīžus jebkurā laikā. Saucam draugus, saucam paziņas, būs ļoti interesanti, to es varu apgalvot!   Ja kādam ir neskaidrības par to, kā tad īsti spēlēt, kas tur jādara, kādas ir fīčas, tad lūgums iepazities ar KA servera aprakstu, un tas ir izdarāms šeit.   Neslēpšu arī to, ka ir jau palaista statistika šajā serverī un ar to var iepazīties šeit.   Vēlos paziņot, ka šīs dienas laikā tiks izsludināts konkurss tieši KA serverim ar labām balvām, varēsiet pieteikties pēc laiciņa šeit   Ja jums ir kādi ieteikumi, tad droši rakstiet un mēs tos apskatīsim, tas izdarāms šeit. Lieki būtu neziņot par to, ka sms shopā jau var iegādāties VIP, kas dos jums daudz privilēģiju un būs patīkamāk un interesantāk spēlēt, kā arī varat iegādāties admina tiesības un sodīt pārkāpējus!   Tas laikam pa lielam arī viss! Gaidam jūs serverī( ka.matrica.lv ), veiksmīgu spēlēšanu!   Ar cieņu, matrica.lv administrācija.
Lietotāji tiešsaitē / 5 /
MATRICAS TOP 5
Labākā reputācija

Foruma ieraksti